Duży zegar z czarnym krukiem - do powieszenia na ścianie. Dekor w stylu fantasy, handmade
  • Duży zegar z czarnym krukiem - do powieszenia na ścianie. Dekor w stylu fantasy, handmade
  • Duży zegar z czarnym krukiem
  • Duży zegar z czarnym krukiem
  • Duży zegar z czarnym krukiem

Duży zegar z czarnym krukiem

Świetnie wykonany, oryginalny zegar wiszący z krukiem. Dominuje kolor czarny, biały i odcienie szarości. Każde piórko malowane ręcznie, wiele szczegółów - efektowna ozdoba wnętrza. Wykonane z płyty mdf, wymiary 72,5 cm na 47 cm. Dekoracja w klimacie fantasy.

410,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Duży zegar z krukiem do powieszenia na ścianie. Oryginalna ozdoba wnętrza, precyzyjnie oddane szczegóły

Utrzymany w czerni i bieli zegar wiszący z krukiem. Bardzo starannie wykonany - dopracowane jest każde piórko, każdy detal. Piękny, majestatyczny ptak namalowany z talentem i smakiem. Wystarczy jedna taka ozdoba, by całkowicie odmienić wnętrze. Zdecydowanie pasuje do minimalistycznego wystroju.

ZOBACZ WSZYSTKIE ZEGARY DOSTĘPNE W SZUWARACH

Zegar handmade do powieszenia na ścianie z płyty mdf o grubości 3 mm. Wymiary - wysokość 47 cm, szerokość 72,5 cm (mierzone w najszerszym i najwyższym miejscu). Do namalowania kruka użyte zostały farby akrylowe utrwalone lakierem rustykalnym. Mechanizm zegara napędzany za pomocą jednej baterii LR6. 

CZASZKI, WAŻKI, KRUKI - WIĘCEJ PRAC KATARZYNY OLESZCZUK

Autorką zegara o kształcie kruka jest Katarzyna Oleszczuk, plastyczka z Olsztyna. W swoich pracach często sięga po motywy meksykańskich czaszek, maluje też kruki i ważki. To praktyczna artystka - wychodzi z założenia, że użytkowe rzeczy też mogą, a nawet powinny, być piękne. Tworzy więc zegary, maluje poduszki oraz torby.

Dla kogo: Czarny zegar wiszący z krukiem spodoba się minimalistom, którzy zamiast wielu ozdób wybierają jedną i to praktyczną. Zamiast się rozdrabniać wystarczy jeden spektakularny element, który “robi” wnętrze - i kruczy zegar bez wątpienia idealnie spełni to zadanie. 

O AUTORCE

Specyfikacja

Wysokość: 47 cm

Szerokość: 72,5 cm

Tworzywo: płyta mdf 3 mm

Technika: farby akrylowe zabezpieczone lakierem rustykalnym

Uwagi: mechanizm zegara napędzany za pomocą jednej baterii LR6

66

Opis

Wysokość
72,5
Szerokość
47
Tworzywo
płyta mdf o grubości 3 mm
Technika
akryl i lakier rusykalny

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Zegar z kolorową czaszką -...

Cena 220,00 zł

Zegar La Santa Muerte w kształcie czaszki do powieszenia na ścianie. Nawiązuje do meksykańskiej tradycji oswajania śmierci i celebracji radości z życia. Intensywne kolory, nieco makabryczny klimat, świetne wykonanie - ozdoba wnętrza i praktyczny przedmiot. Zegar dla miłośnika meksykańskiej kultury i intensywnych, energetycznych kolorów. 

Duży zegar z czarno-białym...

Cena 410,00 zł

Duży wiszący zegar handmade z wizerunkiem kruka - dominujące kolory to czerń i biel. Efektowny, przykuwający uwagę, artystyczny. Wyrazisty dodatek idealny do minimalistycznego wnętrza. Dekoracja ścienna w baśniowym i nieco mrocznym stylu. Wymiary - 55 na 85 cm. 

Raven II - rysunek z krukiem

Cena 200,00 zł

Obrazek przedstawiający czarnego kruka na białym tle narysowany przez Katarzynę Oleszczuk. Praca oprawiona w szare passe partout i czarną ramę ze szkłem, gotowa do zawieszenia na ścianie. Ustawienie pionowe. Wymiary obrazka z ramką - 23,3 cm na 32 cm.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak