Łąka z polnymi kwiatami, maki, Warmia - w passe partout
  • Łąka z polnymi kwiatami, maki, Warmia - w passe partout
  • Maki na łące, Warmia, Bałdy

Maki i chabry polne - fotografia z cyklu "Warmia naturalnie"

Zdjęcie przedstawiające pole z makami i chabrami nieopodal wsi Bałdy na Warmii. Pełne kolorów i energii letniego poranka. Pejzaż wyróżniony na salonie World Photography Award w Szwajcarii. Wymiary pracy 40 na 30 cm (z passe partout).

75,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Warmiński pejzaż u progu lata, pełen obietnic upalnych dni, przejrzystych wschodów słońca i wieczorów głośnych od grania świerszczy. Zboże jeszcze młode i zielone, a maki oraz chabry świeże i intensywnie kolorowe. Jeszcze wszystko co najlepsze jest przed nami, to dopiero początek. 

Pole ze zdjęcia znajduje się w okolicy Bałd, historycznej granicy Warmii, nieopodal traktu biskupiego i Wrót Warmii. Fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego, która została wyróżniona na salonie World Photography Award w Szwajcarii w 2014 roku. Pochodzi z cyklu "Warmia naturalnie"

Zdjęcie wydrukowane w formacie 30 na 20 cm w passe partout to 40 na 30 cm (wymiary okienka 275 mm na 185 mm). Wysokiej klasy matowy papier  Kodak Professional Endura. Fotografia kolekcjonerska.

Dla kogo? Dla miłośników Warmii, letnich poranków i najwyższych lotów fotografii. Intensyywne, choć nie jaskrawe kolory doskonale ożywią wnętrze

O autorze

Wymiary:

fotografia: 20 x 30 cm

passe-partout: 30 x40 cm

okno w passe-partout: 27cm x 18,5 cm

papier: matowy Kodak Professional Endura

24

Opis

Paper Type
matowy Kodak Professional Endura
Wysokość
20 cm (z passe-partout 30 cm)
Szerokość
30 cm (z passe-partout 40 cm)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Jeziorany - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 40,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak