Łajsy - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"
  • Łajsy - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Łajsy - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Zamglony krajobraz warmiński w czerni i bieli. Zdjęcie przedstawia wyspę drzew odbijającą się w wodzie. Fotografia pochodzi z cyklu “Warmia w czarno-białych kwadratach" autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Wymiary razem z ramką z passe-partout 20 x 20 cm.

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Mocne kontrasty, czerń i biel, tajemniczy, sprawiający nieco groźne wrażenie krajobraz. To Warmia magiczna, pełna duchów, dziwnych stworów kryjących się gdzieś w oparach. Zwykłe sprawy wydają się zupełnie nierealne, dużo bardziej prawdziwe są za to historie o topnikach, kłobukach i krasnoludkach.

A jednak zdjęcie zostało zrobione w bardzo konkretnym miejscu i czasie - to okolice wsi Łajsy i rok 2011. Na uwagę zasługuje kompozycja, symetryczna i centralna. Fotografia jest częścią serii „Warmia na czarno-białych kwadratach”. Cykl charakteryzuje się finezyjną grą światła i odcieni a jednocześnie prostotą obrazu i intensywnością emocji, które z sobą niesie. Jej autorem jest Piotr Wyrzykowski - warmiński fotograf przyrody i kulturowego krajobrazu. 

Zdjęcia z cyklu "Warmia na czarno-białych kwadratach" doskonale prezentują się jako pojedyncze prace, jednak ich większy zestaw (np. 3 lub 4 elementy) wygląda jeszcze efektowniej.

Zdjęcie wykonane jest na papierze matowym Fuji Crystal Archi Digital o wymiarach 15 na 15 cm, osadzone w białe passe-partout w formacie 20 na 20 cm. Fotografia sygnowana jest logo “Warmia, naturalnie” i “W Szuwarach”. Egzemplarz kolekcjonerski.

Dla kogo? Dla miłośników Warmii, tajemniczych historii i zdjęć z klimatem i symetrii. Fotografia będzie świetnie pasowała m.in. do prostego, nowoczesnego wnętrza. Szczególnie ciekawy efekt daje kompozycja kilku zdjęć z cyklu.

O autorze

Wymiary

Fotografia: 15 na 15 cm

Passe-partout: 20 na 20 cm

Papier: matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)

24

Opis

Paper Type
matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)
Wysokość
15 cm) z passe-partout 20 cm)
Szerokość
15 cm) z passe-partout 20 cm)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 40,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak