Kwiecewo - Warmia - fotografia czarno-biała
  • Kwiecewo - Warmia - fotografia czarno-biała
  • Kwiecewo - Warmia - fotografia czarno-biała 1

Kwiecewo - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Brodzące żurawie – w wielu regionach kraju to widok raczej egzotyczny. Tu, na Warmii często spotykany. Przyłapane mglistym, bladym świtem przez „szuwarowego” fotografa  Piotra Wyrzykowskiego stado mogłoby uchodzić za ptaki rodem z gorących dalekich wysp... Obiektyw delikatnie zatrzymał nostalgię i urok warmińskiego poranka. 

Zdjęcie jest jednym z fotografii stanowiących cykl „Warmia na czarno-białych kwadratach”. Wszystkie zdradzają nie tylko specyficzną wrażliwość autora na urodę przyrody, ale też pokazują styl właściwy jego fotografiom – prosty, stonowany, pełen niedopowiedzianej treści. 

Zdjęcie wykonane jest na papierze matowym Fuji Crystal Archive Digital o wymiarach 15 na 15 cm, osadzone w białe passe-partout w formacie 20 na 20 cm. Fotografia sygnowana jest logo “Warmia, naturalnie” i “W Szuwarach”. Egzemplarz kolekcjonerski.

Dla kogo? Dla osoby ceniącej sobie prostotę i minimalizm w sztuce. Pięknie prezentować się będzie w zestawieniu z pozostałymi fotografiami z serii.

O autorze

Wymiary

Fotografia: 15 na 15 cm

Passe-partout: 20 na 20 cm

Papier: matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)

24

Opis

Paper Type
matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)
Wysokość
15 cm (z passe-partout - 20 cm)
Szerokość
15 cm (z passe-partout - 20 cm)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Mazurskie miasteczko -...

Cena 50,00 zł

Powiększona reprodukcja widokówki przedstawiająca uliczkę i mieszkańców przedwojennego miasteczka. Staroświecki urok zatrzymany w kadrze. Sensburg, dzisiejsze Mrągowo. 

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 40,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Jeziorany - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak