Jeziorany -  z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"
  • Jeziorany -  z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Jeziorany - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Charakterystyczny warmiński krajobraz - pola, wzgórza, a na horyzoncie kościelna wieża w Jezioranach - w niezwykłym ujęciu. Przy takich okazjach określenie fotografia czarno-biała jest zupełnie nietrafione. Paleta, której użył fotograf, jest co prawda ograniczona, ale jednak pełna kolorystycznych niuansów. Symetria i linie proste, naturalne połączenie pierwiastka boskiego i ludzkiego w pejzażu - wszystko to uspokaja i daje poczucie harmonii.

Fotografia jest częścią cyklu "Warmia na czarno-białych kwadratach", którego twórcą jest Piotr Wyrzykowski. Zdjęcie zostało zrobione w 2015 roku w okolicach miasteczka Jeziorany na Warmii. Autor nieprzypadkowo wybrał kafelkowy format i monochromatyczną kolorystykę - w ten sposób steruje uwagą widza i skupia ją na najistotniejszych kwestiach. Ważną rolę na zdjęciu odgrywa mgła i perfekcyjne światło. 

Cały cykl składa się z sześciu fotografii pokazujących krajobraz, atmosferę i przyrodę Warmii. Zdjęcia doskonale prezentują się jako pojedyncze prace, jednak ich większy zestaw (np. 3 lub 4 elementy) wygląda jeszcze efektowniej.

Wydruk fotografii na matowym papierze Fuji Crystal Archive Digital w formacie 15 na 15 cm. W komplecie jest też sztywne passe-partou w kolorze białym o wymiarach 20 na 20 cm (pasuje do kwadratowej ramy o tym wymiarze). Wysoka jakość i staranne wykonanie. Fotografia sygnowana jest logo “Warmia, naturalnie” i “W Szuwarach”. Egzemplarz kolekcjonerski.

Dla kogo? Dla miłośnika Warmii i harmonii w krajobrazie. Fotografia będzie świetnie pasowała m.in. do prostego, nowoczesnego wnętrza. Szczególnie ciekawy efekt daje kompozycja kilku zdjęć z cyklu.

O autorze

Wymiary

Fotografia 15 na 15 cm

Passe-partout 20 na 20 cm

Papier: matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)

24

Opis

Paper Type
matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)
Wysokość
15 cm (z passe-partout - 20 cm)
Szerokość
15 cm (z passe-partout - 20 cm)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Rybacy - plakat w stylu retro

Cena 50,00 zł

Reprodukcja starej pocztówki w mazurskim klimacie. Na zdjęciu rybacy wyciągający sieci z jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Wysoka jakość wydruku.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak