@wszuwarach
Gryźliny -  z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"
  • Gryźliny -  z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Gryźliny - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Artystyczne zdjęcie warmińskiej łąki z drzewami, którego autorem jest Piotr Wyrzykowski. Wymiary 20 na 20 cm (już z passe partout). Obejrzyj inne zdjęcia z serii.

35,00 zł
Brutto
Ilość

Remiza pośrodku pola - azyl dla zwierzaków, odrobina cienia wśród morza traw i zbóż. Ta akurat znajduje się w okolicach Gryźlin na Warmii - w każdym razie tak było w 2013 rok. Monochromatyczne, nieco surowe, przedstawienie styku dwóch żywiołów - stałej ziemi, dającej oparcie ludziom i przyrodzie oraz zmiennego powietrza. 

Zdjęcie pochodzi z cyklu "Warmia na czarno-białych kwadratach" Piotra Wyrzykowskiego. Kafelkowy format i monochromatyczne barwy sprzyjają podkreśleniu tego, co na zdjęciu jest najważniejsze. By osiągnąć taką czystość formy potrzebne są odpowiednie warunki pogodowe i światło. W ten sposób można stworzyć fotografię, która chwyta za serce i nie pozwala oderwać wzroku.

Cały cykl składa się z sześciu ujęć przedstawiających przyrodę, krajobraz i architekturę Warmii. Zdjęcia pięknie wyglądają pojedynczo, ale najlepiej prezentują się w grupie np. jako kompozycja trzech lub czterech obrazów.

Fotografia wydrukowana została na matowym papierze Fuji Crystal Archive Digital w formacie 15 na 15 cm, do zdjęcia dołączone jest sztywne białe passe-partout o wymiarach 20 na 20 cm (pasuje do kwadratowej ramy o tym wymiarze). Wysoka jakość i staranne wykonanie. Fotografia sygnowana jest logo "Warmia, naturalnie" i "W Szuwarach". Egzemplarz kolekcjonerski.

Dla kogo: Dla miłośnika Warmii i czarno-białej fotografii. Pasuje idealnie m.in. do minimalistycznego "męskiego" wnętrza. Fotografia świetnie wygląda solo, ale jeszcze lepiej w zestawie.

O autorze

Wymiary

Fotografia: 15 na 15 cm

Passe-partout: 20 na 20 cm

Papier: matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)

Opis

Paper Type
matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)
Wysokość - cm
15 cm (z passe-partout 20 cm)
Szerokość - cm
15 cm (z passe-partout 20 cm)

Może Ci się także spodobać

Okiennica - obraz na starej...

Cena 150,00 zł

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem pejzaż z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce, przedstawiający tak charakterystyczny dla Warmii widok nadwyrężonej czasem, urokliwej drewnianej okiennicy.

Rowerowe pozdrowienia z...

Cena 30,00 zł

Rowerem z księżyca na Mazury - reprodukcja zwariowanej pocztówki z 1901 roku. Oryginalny prezent dla rowerzystki.

Jeziorany - z cyklu...

Cena 35,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Stary Olsztyn - z cyklu...

Cena 35,00 zł

Naturalne oczko wodne pośród pól - fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Proste, minimalistycznie zdjęcie warmińskiej przyrody. Wymiary 20 na 20 cm z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak