Głotowo - czarno-biała fotografia
  • Głotowo - czarno-biała fotografia

Głotowo - z cyklu "Warmia w czarno-białych kwadratach"

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle. Dwubiegunowsość barw tchnie nostalgią i przestrzenią. Tu w oddali widok sanktuarium w Głotowie. Warto odwiedzić to miejsce. Znajduje się tu magiczna, choć mało znana Kalwaria Warmińska, zwana też Warmińską Jerozolimą. 

Piotr Wyrzykowski to zwązany z Warmią fotograf, specjalizujący się w uwiecznianiu piękna tutejszej przyrody i krajobrazu kulturowego. Zdjęcie pochodzi z cyklu "Warmia na czarno-białych kwadratach". Seria charakteryzuje się prostotą i dosłownością wypowiedzi. Nic więcej nie potrzeba, by stworzyć obraz oddający to, czym jest ta ziemia – pięknem, ciszą i spokojem. 

Cały cykl składa się z sześciu ujęć przedstawiających przyrodę, krajobraz i architekturę Warmii. Zdjęcia pięknie wyglądają pojedynczo, ale w zestawie ich moc dodatkowo wzrasta. 

Fotografia wydrukowana na papierze matowym Fuji Crystal Archive Digital w formacie 15 na 15 cm. Oprawiona w białe, sztywne passe-partou o wymiarach 20 na 20 cm. Fotografia sygnowana jest logo “Warmia, naturalnie” i “W Szuwarach”. Egzemplarz kolekcjonerski.

Dla kogo? Dla miłośnika Warmii i harmonii w krajobrazie. Fotografia będzie świetnie pasowała m.in. do prostego, nowoczesnego wnętrza. Szczególnie ciekawy efekt daje kompozycja kilku zdjęć z cyklu.

O Autorze

Wymiary:

fotografia: 15 x 15 cm

passe-partout: 20 x20 cm

papier: matowy Fuji Crystal Archive Digital

24

Opis

Paper Type
matowy Fuji Crystal Archive Digital Paper DPII (225 µm)
Wysokość
15 cm (z passe-partout 20 cm)
Szerokość
15 cm (z passe-partout 20 cm)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Jeziorany - z cyklu...

Cena 40,00 zł

Przepełniony harmonią zamglony pejzaż warmiński sfotografowany przez Piotra Wyrzykowskiego. Doskonale pasuje do minimalistycznego wnętrza. Wymiary 20 na 20 cm z z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Kwiecewo - z cyklu "Warmia...

Cena 40,00 zł

Brodzące żurawie - stado przyłapane przez obiektyw Piotra Wyrzykowskiego w mglisty poranek w warmińskim Kwiecewie. Czarnobiała fotografia o wymiarach 20x20 cm stanowi część serii "Warmia w czarnobiałych kwadratach"

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak