Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi
  • Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi
  • Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi
  • Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi
  • Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi

Lawenda - zapachowa tabliczka z wosku z olejkami eterycznymi

Aromaterapeutyczna tabliczka woskowa ręcznie tworzona, łączy w sobie zapach pszczelego wosku z dodatkiem olejku lawendowego100% Natury. Pachnąca tabliczka zapakowana w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. 

35,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Dekoracyjna, piękna, a przede wszystkim oszałamiająco pachnąca tabliczka woskowa z lawendowymi olejkami eterycznymi

WSZYSTKIE PRODUKTY Z TYGLA WARMIŃSKIEGO DOSTĘPNE W SZUWARACH

Jeśli coś jest wykonane przez Kamę Michalską z Tygla Warmińskiego, to mamy 100% pewności, że jest czystą Naturą. Tabliczka składa się jedynie z wosku sojowego, pszczelego i lawendowego olejku eterycznego, ozdobiona suszonym kwieciem. Każda roślinka zebrana została rękoma Kamy, własnoręcznie przez nią otulona, zasuszona i przywrócona do życia w wonnych bloczkach. 

WIĘCEJ PACHNĄCYCH CUDENIEK Z SZUWARÓW

W tabliczkę wtopiony jest sznurek konopny, można więc ją wygodnie powiesić w dowolnym miejscu i cieszyć oko i powonienie jej urodą. Trzeba tylko pamiętać, by nie umieścić jej w zbyt ciepłym miejscu, bo naturalne woski mogą się rozpuścić. 

OBEJRZYJ GOTOWE ZESTAWY PREZENTOWE Z SZUWARÓW

Tabliczki zapakowane są elegancko w ekologiczne pudełko prezentowe, można zatem śmiało od razu podarować je komuś jako sympatyczny, ciepły i pachnący upominek. 

Skład: Ekologiczny wosk sojowy, wosk pszczeli , 100% olejki eteryczne: lawenda. Warmińskie rośliny ręcznie pozyskiwane, sznurek konopny

Wymiary: 12 cm x 8 cm x 1,7 cm

O autorce

20

Opis

Skład
Ekologiczny wosk sojowy, wosk pszczeli , 100% olejki eteryczne: lawenda
Waga
96 g
Wysokość
12 cm
Szerokość
8 cm (na górze); 9 cm (na dole)
Głębokość
1,7 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Róża - zapachowa tabliczka...

Cena 35,00 zł

Aromaterapeutyczna tabliczka woskowa ręcznie tworzona, łączy w sobie zapach pszczelego wosku z dodatkiem olejku różanego. 100% Natury. Pachnąca tabliczka zapakowana w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. 

Świeca sojowa aromaterapia...

Cena 55,00 zł

Płomień z sojowej świecy od Tygla Warmińskiego z wonnymi olejkami eterycznymi z drzewa różanego oprócz ciepła roztoczy kojący zapach róży. Jak wszystko, co wytwarza Kama z Tygla, świece sojowa jest w pełni wykonana ręczne, i z pełną dbałością o naturę  – składa się z olejków eterycznych zamkniętych w wosku sojowym – w 100% biodegradowalnym

Aromaterapeutyczny wosk do...

Cena 35,00 zł

Naturalny wosk do kominka zapachowego zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. Wykonane całkowicie ręcznie przez Tygiel Warmiński tarteletki aromaterapeutyczne z wosku sojowego i olejków eterycznych doskonałe do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej i cytrusowej nucie - każda tarteletka pachnie inaczej. Skład: ekologiczny wosk sojowy i 100 % olejki eteryczne (drzewo różane, lawenda, cynamon i słodka pomarańcza). 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak