Aparat fotograficzny z drewna - kolorowy 2
  • Aparat fotograficzny z drewna - kolorowy 2
  • Aparat fotograficzny z drewna - kolorowy 2 - tył

Aparat fotograficzny z drewna - kolorowy

Ruchomy obiektyw, żywe kolory, ręcznie wykonany. Rozwija wyobraźnię zamiast ją wyręczać. Ekologiczne materiały.

Autor: Darek Zboina

50,00 zł
Drewniane aparaty dekoracyjne - kolorowe
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Aparaty Darka Zboiny nie mają dotykowego ekranu, nie działają na baterie, nie grają w nich melodyjki. A jednak okazuje się, że dzieci doskonale wiedzą do czego służą, chociaż ich rodzice często mają z tym problem. Mały Kostek, gdy dostał aparat ruszył w okolicę robić zdjęcia mamie i światu. A potem usiadł i przeglądał je w wyimaginowanym wyświetlaczu. I pochwalił się całej rodzinie, jaki dobry z niego fotograf i jakie trafne ma oko.

Drewniany aparat, który budzi, a nie wyręcza wyobraźnię.

Wersja dziecięca imagineskopu autorstwa Darka Zboiny charakteryzuje się ruchomymi obiektywami wypełnionymi turkusową żywicą i kolorowymi paskami do trzymania. Aparaty są wykonane z wysokiej klasy naturalnego drewna. Oczywiście spełniają też wszystkie funkcje klasycznych imagineskopów - można je przerobić na wieszak i będą piękną ozdobą nie tylko dziecięcego pokoju. Doskonale ubarwią też fotograficzne sesje dziecięce robione w plenerze.

Zobacz kolekcję klasycznych aparatów drewnianych 

Darek Zboina, autor drewnianych aparatów, to artysta, który z drewna wyczarowuje cuda. Najpierw uważnie przygląda się kawałkowi, by zobaczyć jego przeznaczenie. W końcu przemienia posłuszny materiał w misy, lampy, rzeźby czy aparaty. Naturalne materiały łączy z metalowymi częściami z recyclingu, eksperymentuje z żywicami syntetycznymi, tworząc ekskluzywne meble i dodatki do domu. Darek był bohaterem programu “Daleko od miasta” na Domo+

Różne zastosowania aparatu z drewna - przeczytaj na blogu

Dla kogo: Dla miłośników oryginalnych zabawek, które rozbudzają wyobraźnię i które w oryginalny sposób ozdobią pokój dziecinny

O autorze

Waga: ok. 400g - zależnie od modelu

Wymiary: 16-27 cm x 10-13 cm  (zależnie od modelu)

Pozostałe informacje: Aparat z drewna, zabezpieczony woskiem; Nie wymaga szczególnej konserwacji, gdy wosk zmatowieje można wypolerować go miękką szmatką, by znów odzyskał blask;

Obejrzyj unikatowe misy z czarnego dębu autorstwa Darka Zboiny

Darek Zboina
62

Opis

Waga
ok. 400
Długość
zapytaj o konkretny model
Tworzywo
drewno, żywica, metal, skóra eco lub z recyclingu

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Konik na biegunach -...

Cena 85,00 zł

Figurka kształtem i zdobieniami nawiązuje do konika mazurskiego (zwanego też warmińskim lub weselnym). Zgodnie z tradycją na Warmii i Mazurach był on symbolem szczęścia, pomyślności i dostatku. 

Żeglarz z Mazur - maskotka

Cena 25,00 zł

Przytulanka stworzona specjalnie dla dzieci i wnuków żeglarzy. Od najmłodszych lat rozbudza miłość do Mazur i żeglowania. 

Aparat fotograficzny z...

Cena 50,00 zł

Przedmiot kolekcjonerski w kształcie aparatu, wykonany z kawałków wysokogatunkowego drewna i metalowych części z recyklingu. Do sesji oraz jako dekoracja. Wiele unikatowych modeli.

Siostrzyczka - duża...

Cena 150,00 zł

Wesoła, ręcznie wykonana lalka szmacianka w stylu vintage. Ubrana w kwiecisty kombinezon. Wełniane włosy, haftowana buzia, miękkie wypełnienie. Wysokość 75 cm. Lalka dla jedynaczki.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak