Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy
  • Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy
  • Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy
  • Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy
  • Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy

Różany aromaterapeutyczny wosk do kominka zapachowego - zestaw prezentowy

Naturalny wosk do kominka zapachowego zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. Wykonane całkowicie ręcznie przez Tygiel Warmiński tarteletki aromaterapeutyczne z wosku sojowego i olejków eterycznych doskonałe do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej  drzewa różanego. Skład: ekologiczny wosk sojowy i 100 % olejki eteryczne - drzewo różane.

42,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Aromaterapeutyczny wosk do kominków zapachowych od Tygla Warmińskiego - zestaw prezentowy handmade. Ozdobne krążki wosku sojowego z dodatkiem olejków eterycznych i suszonych warmińskich kwiatów. 

Wykonane ręcznie tarteletki aromaterapeutyczne od Tygla Warmińskiego z wosku sojowego i olejków eterycznych do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej nucie. Skład: ekologiczny wosk sojowy, 100 % olejki eteryczne - drzewo różane.

Pachnący wosk do kominka zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. 

Zobacz gotowe zestawy prezentowe z Szuwarów

W zestawie 3 zapachowe tarteletki aromatycznego wosku do kominków wykonane w 100 proc. ręcznie z naturalnych składników. W każdej z nich zamknięte zostały naturalne olejki eteryczne tworząc unikalny ekologiczny wosk, który napełnia dom niepowtarzalnym aromatem.

Naturalne składniki sprawiają, że zapach nie jest sztucznie intensywny i chemiczny, ale kojący, delikatny i odprężający. 

WIĘCEJ PACHNĄCYCH CUDENIEK Z SZUWARÓW

Aromaterapeutyczny wosk do kominków zapachowych pochodzi z pracowni Tygla Warmińskiego. Wymiary tarteletki: 7 na 5 cm, waga ok. 20 g (w zestawie 3x20 g)

WSZYSTKIE PRODUKTY TYGLA WARMIŃSKIEGO DOSTĘPNE W SZUWARACH

Jak użyć aromaterapeutyczny wosk do kominków?

Tarteletkę, lub jej odłamany kawałek  umieść w misie kominka zapachowego. Gdy wosk się rozgrzeje, uwolni aromat olejków eterycznych

Dla kogo: Oryginalny podarunek na nowe mieszkanie, urodziny czy święta - piękny, praktyczny, ekologiczny i ręcznie robiony. Naturalne składniki sprawiają, że zapach nie jest sztucznie intensywny i chemiczny, ale kojący, delikatny i odprężający. 

O Autorce

Specyfikacja

Skład: ekologiczny wosk sojowy, 100 % olejki eteryczne - drzewo różane, susz roślinny

Waga: 3 x 20 g

Wymiary tarteletki: 7 cm na 5 cm na 0,8 cm

84

Opis

Skład
wosk sojowy, olejki eteryczne, susz roślinny
Waga
3 x 20g
Długość
7 cm
Szerokość
5 cm
Grubość
0,8 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Róża - zapachowa tabliczka...

Cena 40,00 zł

Aromaterapeutyczna tabliczka woskowa ręcznie tworzona, łączy w sobie zapach pszczelego wosku z dodatkiem olejku różanego. 100% Natury. Pachnąca tabliczka zapakowana w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. 

Świeca sojowa aromaterapia...

Cena 55,00 zł

Płomień z sojowej świecy od Tygla Warmińskiego z wonnymi olejkami eterycznymi z lawendy i pomarańczy oprócz ciepła roztoczy kojący. Jak wszystko, co wytwarza Kama z Tygla, świece sojowa jest w pełni wykonana ręczne, i z pełną dbałością o naturę  – składa się z olejków eterycznych zamkniętych w wosku sojowym – w 100% biodegradowalnym

Pachnąca Paczka z Szuwarów...

Cena 185,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - filiżanka malowana w polne kwiaty (maki, chabry lub rumianki), aromatyczna mgiełka - do wyboru na dobrą zimę, na jasne myśli, dobry sen lub zdrowie, pięknie pachnąca świeca sojowa z olejkami eterycznymi, serce z pięknej czekolady z owcami oraz herbata ziołowa z warmińskich łąk. Zestaw zapakowany w białe pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak