Mozaikowa podstawka pod garnek 5
  • Mozaikowa podstawka pod garnek 5
  • Mozaikowa podstawka pod garnek 6
  • Mozaikowa podstawka pod garnek 7
  • Mozaikowa podstawka pod garnek 8

Mozaikowa podstawka pod garnek

Praktyczne i bajecznie kolorowe mozaikowe podstawki pod garnek. Wykonana ręcznie z ceramicznych kwadracików osadzonych na drewnie. Kolory - różowy, niebieski, granat. Przedmiot równie piękny co użyteczny w każdej kuchni. 

55,00 zł
Mozaikowa podstawka pod garnek
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Praktyczna i w bajecznie pięknych kolorach podstawka pod gorący garnek. Niby tak prozaiczny, przyziemny sprzęt kuchenny, a ile wnosi barw do kuchni! Bardziej przypomina planszę do jakiejś egzotycznej gry, niż zwyczajny przedmiot codziennego użytku. Trochę żal stawiać na niej garnek, żeby nie zakryć tej pięknej mozaiki. 

Obejrzyj wszystkie prace tego autora

Podstawka wykonana na płycie pilśniowej, z drewnianą ramką i misterną ceramiczną mozaiką geometryczną. Specjalnością Anny Bernaszewskiej są mozaikowe lustra, które mają dla niej magiczną i symboliczną moc. Ale lubi tworzyć też mniejsze rzeczy - jak podstawki, magnesiki, relaksacyjne poduszki na oczy - to kobieta o wielu talentach. 

Dla kogo? Zastanawiasz się jaki prezent dać znajomym, którzy wyremontowali kuchnię? Ceramiczna podstawka z mozaiki to idealny podarunek. Ręcznie robiona, z duszą, w energetycznych kolorach, pasować będzie do większości stylów - od kuchni minimalistycznej, po rustykalną. Praktyczny drobiazg, który cieszy oczy i przydaje się na co dzień.

O Autorce

Wymiary:

17,5 cm x 17, cm; grubość płyty 2 cm

51

Opis

Waga
550 g
Długość
17,5 cm
Szerokość
17,5 cm
Tworzywo
drewno, ceramika, płyta pilśniowa
Grubość
2 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kwadrat - lustro z...

Cena 300,00 zł

Duże kwadratowe lustro z szeroką ramą wykonaną z mozaiki ceramicznej. Ręcznie układany wzór geometryczny. Kolory - biały, niebieski, brąz, beż. Do zawieszenia na ścianie lub postawienia na półce. 

Srebrna toń - lustro z...

Cena 300,00 zł

Prostokątne lustro w efektowanej ramie z mozaiki i drewna. Ręcznie układany geometryczny wzór, kolorystyka kontrastowa - srebro, czerń, czerwień i szarość. Idealne do powieszania na ścianie lub postawienia na półce.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak