Wielki talerz z rośliną w tle

Wielki talerz/patera szkliwiona w stłumionych kolorach natury ze szklaną rośliną w tle. Rysunek rośliny wtopiony w barwy zamglonej łąki. Pasuje do nowoczesnego, prostego wnętrza. 

130,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Wielki talerz w barwach natury z rośliną w tle -  ceramika handmade

Duża patera - średnica 30 cm - z roślinnym motywem. Idealna na owoce i do serwowania potraw - powierzchnia powleczona szkliwem dopuszczonym do kontaktu z żywnością. Wnętrze koloru stłumionej zieleni, przechodzącej w beż i brąz z ciemno-ziolonym rysunkiem rośliny. Na brzegach plamki i przecierki. Ceramika artystyczna  z Warmii i Mazur

Prosta, elegancka ceramika w naturalnym stylu i barwach przyrody. Oryginalna misa pasująca do wnętrza zarówno w klasycznym i industrialnym stylu. Artystyczny prezent na parapetówkę albo ślub.

To bardzo męska ceramika, tworzona przez Piotra Choromańskiego, niezwykle utalentowanego artystę z województwa warmińsko-mazurskiego. Jego pracownia znajduje się w Dywitach, wiosce niedaleko Olsztyna. Prace Piotra zachwycają doskonałym wykonaniem, oryginalnością i surowością. Lubi eksperymentować, próbować, szukać nowych ścieżek, dlatego chętnie tworzy ceramikę raku. 

Obejrzyj wszystkie prace Piotra Choromańskiego

Dla kogo: Misa w oryginalnym stylu idealna do minimalistycznego wnętrza. Doskonały prezent  na parapetówkę, albo ślub.  

O autorze

Specyfikacja

Wysokość: 4,5 cm

Tworzywo: ceramika szkliwiona i topione szkło

Średnica: 30 cm

33

Opis

Wysokość
4,5 cm
Tworzywo
ceramika szkliwiona
Średnica
30 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyl na lawendzie - talerz...

Cena 170,00 zł

Patera ceramiczna z motylkiem, w kolorach letniej lawendowej łąki wykonana ręcznie - autor Alicja Borsiak-Śleszyńska. Ciekawa kompozycja kolorystyczna utworzona z kontrastujących barw i delikatnej postaci motyla. Praca piękna, pełna nostalgii i spokoju. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolory - ciemny fiolet, czerwień, szary. Kształt patery  nieregularny, z zagiętymi brzegami. Idealna do serwowania serów, ciasta czy przekąsek. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak