• Wiking - szydełkowa przytulanka dla chłopca 1
  • Wiking - szydełkowa przytulanka dla chłopca 2
  • Wiking - szydełkowa przytulanka dla chłopca 3
  • Wiking - szydełkowa przytulanka dla chłopca 4

Wiking - przytulanka dla chłopca

Szydełkowy wiking ze zdejmowanym hełmem i tarczą – ręcznie wykonana maskotka dla chłopca. Mięciutka zabawka dla prawdziwego mężczyzny.

140,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

O jakiej przytulance marzy chłopiec? Raczej nie o pluszowym jednorożcu czy różowym kucyku. Musi to być coś bardzo męskiego, miłego w dotyku i najlepiej w niebrudzących się kolorach. Tak powstał szydełkowy Wiking - twardy wojownik, a przy tym milutka, znaczy męska, przytulanka. Potrafi odgonić wszelkie nocne strachy, zaś w dzień można się z nim świetnie bawić np. w łapanie smoków. 

Szydełkowy wojownik jest starannie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ma zdejmowany hełm i tarczę, w całości jest zrobiony ręcznie na szydełku z bawełnianej włóczki. Korpus jest sztywny, lecz ręce, szyja i nogi miękkie, a całość wypełniona poliestrem. Zabawka nie posiada małych elementów, które łatwo oderwać  (guziki, korale etc.). Jeśli maskotka się zabrudzi, można ją wyprać ręcznie w letniej wodzie z rozpuszczonym mydłem.

Wikinga wydziergała Katarzyna Budyś, urbanistka z wykształcenia, zaś mistrzyni szydełka z zawodu. Poprosiłyśmy ją o wymyślenie zabawki, która spodoba się chłopcom. A ponieważ mieszka w Elblągu, nieopodal którego tysiąc lat temu leżało Truso - jeden z największych portów wikińskich w tej części Europy - wybór padł właśnie na wikinga. 

Dla kogo: Przytulanka dla chłopca, której nie powstydzi się nawet najtwardszy mężczyzna.

O autorce

Wymiary 8 cm x 19 cm

17

Opis

Wysokość
19
Szerokość
8
Tworzywo
włóczka bawełniana

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Rybki i wędka z magnesem -...

Cena 135,00 zł

Ręcznie robiony zestaw do łowienia rybek wykonany z materiału i drewna. Składa się z rybek, wędek i dwustronnej miękkiej maty. Zręcznościowa zabawka dla malucha

Braciszek - duża szmaciana...

Cena 150,00 zł

Lalka szmacianka w starym stylu, wykonana ręcznie. Wiejski chłopiec ubrany w lnianą koszulę i spodnie. Wysokość 75 cm. Miękka przytulanka i uszyta z przyjemnych w dotyku materiałów. Handmade

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak