Malowane podstawki z drewna - Wzory Kaszubskie
  • Malowane podstawki z drewna - Wzory Kaszubskie
  • Malowane podstawki z drewna - Wzory Kaszubskie

Malowana podstawka z drewna - Wzór Kaszubski

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko. Owalne plastry z drewna wiązowego zostały ozdobione wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, biały, błękitny. Wyraźny i ciekawy rysunek słojów. Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym.

Autor: Tomasz Głód

25,00 zł
wybierz model
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Plaster z drewna wiązu ozdobiony haftem kaszubskim 

Ręcznie malowana ozdoba stołu w stylu eko.

Owalny lub okrągły (zależnie od modelu) plaster z drewna wiązowego został ozdobiony wzorem inspirowanym haftem kaszubskim. Dominujące kolory - naturalne drewno, biały, błękitny.

Plaster drewniany naturalnie nieregularny, wykonany z wiązu przez wiejskiego stolarza ze Skajbot. Może służyć np. jako podstawka pod gorące naczynie, kwiaty czy świeczki. Drewno gładkie, bez kory, zabezpieczone olejem lnianym. 

Drewniane plastry zostały wykonane z wiązu. Atutem tego drewna jest wyraźny i ciekawy rysunek słojów, który został jeszcze podkreślony przez oszlifowanie i zaolejowanie.  

Obejrzyj inne przedmioty z drewna

Malowany w folkowe wzory plaster doskonale będzie prezentować się na stole jako podkładka pod gorące naczynie, albo oryginalna podstawka pod doniczkę z kwiatkiem. 

Plastry wykonał pan Tomasz Głód, stolarz ze wsi Skajboty w województwie warmińsko-mazurskim (tej od przystanku autobusowego przerobionego na wiejską kuchnię).

Zobacz prace Tomasza Głoda dostępne w Szuwarach

Dla kogo? Dla ludzi, którzy lubią naturalne materiały, dekoracje z drewna oraz folkowe akcenty we wnętrzu. Plaster malowany we wzory ludowe będzie ładnie prezentował się w każdym wnętrzu, ale szczególnie pasuje do tych utrzymanych klimacie rustykalnym.

Specyfikacja

Grubość plastra: 1 cm

Wysokość plastra: 13-20 cm (zależnie od modelu)

Szerokość plastra: 11-14 cm (zależnie od modelu)

Materiał: drewno wiązowe pomalowane farbami akrylowymi i zabezpieczone olejem lnianym

44

Opis

Wysokość
13-20 cm (zaleznie od modelu)
Szerokość
11-14 cm (zależnie od modelu)
Tworzywo
naturalne drewno - wiąz
Grubość
1 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Drewniana podstawka na 9...

Cena 55,00 zł

Podstawka na jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniana podstawka na 4...

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak