@wszuwarach
Zeszyt z drewnianą okładką - zakochane indyki
  • Zeszyt z drewnianą okładką - zakochane indyki
  • Zeszyt z drewnianą okładką - zakochane indyki - środek
  • Zeszyt z drewnianą okładką - zakochane indyki - tył

Zakochane indyki - zeszyt z drewnianą okładką

Kajet z folkowym motywem - oryginalny prezent na przeprosiny, Walentynki, rocznicę związku czy ślub. Z całą pewnością indyki darzą się mocnym uczuciem - nie wiadomo tylko, czy patrzą sobie w oczy z miłością, czy są w wojowniczym nastroju.

55,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

Miłosne gulgotanie dwóch wojowników - jakie to romantyczne. A może wręcz przeciwnie - dwójka przeciwników mierzy się właśnie groźnym indyczym wzrokiem? To chyba nie ma zresztą większego znaczenia, wszak od "nienawiści do miłości jeden krok" i jeszcze "kto się lubi, ten się czubi". 

Folkowy zeszyt autorstwa Katarzyny Rosik jest świetną ilustracją skomplikowanych relacji, nie tylko damsko-męskich. Cóż, życie to nie bajka, ale coś o wiele ciekawszego. Kajet będzie oryginalnym prezentem np. na Walentynki, rocznicę związku czy ślub, pasuje także na przeprosiny i wiele innych okazji. Wspomnienia czy notatki spisane w takim kajecie wreszcie zyskają odpowiednią oprawę.

Inspiracją dla artystki są motywy znane z ludowych wycinanek. W jej pracach często pojawiają się urodzajne drzewa, bajkowe i prawdziwe rośliny, ludzie i zwierzęta gospodarskie. Ich tradycyjne znaczenie często jest już zapomniane, ale współczesny odbiorca intuicyjnie nadaje im nową symbolikę. 

Kartki oprawione zostały w drewniane okładki za pomocą bindowania spiralą metalową (to bardzo wygodne rozwiązanie, bo okładka w razie potrzeby staje się też podkładką do pisania). Na przodzie i z tyłu okładki znajdują się wzory precyzyjnie wycięte laserem. Dzięki temu, że pierwsza i ostatnia kartka notesu są kolorowe, wzorek zyskuje barwne tło. Wewnątrz strony w kolorze kremowym. Wykonanie bardzo staranne, dopracowane w najmniejszym szczególe.

Dla kogo: Idealny prezent na przeprosiny, Walentynki, rocznicę związku czy ślub. Szczególnie pasuje do do burzliwych relacji.

O autorce

Wymiary:

Szerokość: 20 cm

Wysokość: 20 cm 

Waga: 344g

18

Opis

Waga
334 g
Wysokość
20 cm
Szerokość
20 cm

Może Ci się także spodobać

Niebieskie pączki - torba...

Cena 50,00 zł

Ręcznie haftowana torba z surówki bawełnianej. Praktyczny dodatek w stylu folk, który uprzyjemnia codzienne zakupy. Długie, mocne uszy.

Drzewo ptaków - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt w drewnianej oprawie z wyciętym motywem ptaków i drzewa życia. Kolorystyka czerwono-pomarańczowa. Oryginalny notes na domowe zapiski w folkowym stylu. Trwały i solidnie wykonany. 

Dziewuszki - notes z...

Cena 25,00 zł

Trzy dziewczyny na zielonym tle - pełen kobiecej energii i siły notes na wyjątkowe zapiski. Drewniana okładka solidnie spina kartki, a w razie potrzeby służy za podkładkę. Oryginalny prezent na ważne babskie okazje.

Niebieskie ptaki - notes z...

Cena 35,00 zł

Gęsi, kaczki, kury i indyki na chabrowym tle, czyli notes z drobiem w oprawie. Zabawny zeszyt w wiejskim klimacie pomieści wszystkie adresy, notatki i numery telefonów. Miły drobiazg nie tylko dla miłośników folkowych wycinanek.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak