Stojak na papierowe ręczniki z drewna naturalnego handmade, uchwyt na papier z wiązu
  • Stojak na papierowe ręczniki z drewna naturalnego handmade, uchwyt na papier z wiązu
  • Stojak na papierowe ręczniki z drewna naturalnego handmade, uchwyt na papier z wiązu

Drewniany stojak na papier - naturalny wiąz

Stojak na papierowe ręczniki z drewna wiązowego. Naturalny, nielakierowany, ręcznie robiony - idealny do rustykalnej kuchni. Stabilny i solidny uchwyt na ręczniki papierowe z litego drewna. Trochę jak z wiejskiej chaty, w stylu retro i bardzo praktyczny. Duży wysokość - 34 cm (ok. 30 cm sam pałąk). Średnica - ok. 25-28 cm. 

Autor: Tomasz Głód

65,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Stojak handmade z naturalnego drewna - pasuje do rustykalnej kuchni i minimalistycznego stylu

Stojak na papierowe ręczniki wykonany ręcznie z drewna wiązowego. Naturalny, nielakierowany, handmade - idealny zarówno do rustykalnej kuchni, jak i do minimalistycznego stylu. Stabilny uchwyt na ręczniki papierowe z litego drewna. Trochę jak z wiejskiej chaty, w klimacie retro i bardzo praktyczny.

Obejrzyj ceramiczne naczynia z Szuwarów

Wysokość - 34 cm (30 cm sam pałąk). Średnica - ok. 25-28 cm. Podstawa wykonana z plastra drewna wiązu, pałąk z wiązowej gałęzi. Drewno jest całkowicie naturalne - nieolejowane, niemalowane. To doskonała baza, by stworzyć niepowtarzalny stojak na ręczniki pasujący dokładnie do Twojej kuchni (można go pomalować, zaolejować, ozdobić). Uchwyt jest jednak piękny w swej prostocie, więc można go też zostawać w naturalnym stanie.

Szlachetne drewno - zobacz

Stojak na papierowe ręczniki z litego wiązu powstał w stolarni Tomasza Głoda, stolarza ze Skajbot. Tworzy on pełne naturalnego wdzięku stoliki, stołki, elementy wyposażenia kuchni, stojaki na świece i jajka i deski do krojenia i serwowania. Jego ukochanym drewnem jest wiąz i właśnie po niego najchętniej sięga w swoich pracach. 

Dla kogo: Pełen dobrej energii prezent na nowe mieszkanie lub kuchnię. Natura i szlachetne drewno mają ponadczasowy urok, starzeją się z wdziękiem zyskując patynę. Stojak na papierowe ręczniki to przedmiot praktyczny, który przyda się w każdej kuchni.

Specyfikacja:

Wysokość: 34 cm (30 cm sam pałąk)

Średnica podstawy: ok. 25-28 cm

Materiał: naturalne drewno wiązowe

Inne: Stojak na papierowe ręczniki nie jest zaimpregnowany ani pomalowany lakierem. Jeśli będzie narażony na kontakt z wilgocią, doradzamy zaolejowanie drewna olejem (uwaga - drewno stanie się ciemniejsze, a rysunek słoi bardziej wyraźny.

94

Opis

Wysokość
34 cm (30 cm sam pałąk)
Tworzywo
naturalne drewno wiązowe
Średnica
ok. 25-28 cm
Uwagi
Stojak na papierowe ręczniki nie jest zaimpregnowany ani pomalowany lakierem. Jeśli będzie narażony na kontakt z wilgocią, doradzamy zaolejowanie drewna olejem (uwaga - drewno stanie się ciemniejsze, a rysunek słoi bardziej wyraźny.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak