Mazurskie Słoiki - zestaw tradycyjnych przetworów
  • Mazurskie Słoiki - zestaw tradycyjnych przetworów
  • Mazurskie Słoiki - zestaw tradycyjnych przetworów

Mazurskie Słoiki - zestaw tradycyjnych przetworów

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

W sezonie 2020/2021 zestaw podstawowy to: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany, syrop malinowy, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa i konfitura z jagody kamczackiej.

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz inne właściwości prozdrowotne. 

90,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Mazurskie Słoiki - przetwory tradycyjne na prezent

Zapakowany na prezent zestaw 6 rodzajów soków, syropów i przecierów z naturalnych owoców, ziół i kwiatów w słoikach 300 ml. Przetwory przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. 

Więcej już gotowych prezentów prosto z Szuwarów

Zestaw w sezonie 2020-2021 to sześć z poniższych przetworów (wybór zależny od aktualniej dostępności):

- Konfitura z Płatków Dzikiej Róży,

- Syrop Różany,

- Konfitura Malinowa,

- Syrop Z Owocu Czarnego Bzu,

- Syrop Malinowy,

- Konfitura z Jagody Kamczackiej

- Rokitnik

- Syrop Pokrzywowy

- Syrop Pigwowy

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz wiele właściwości prozdrowotnych. 

Z Warmii i Mazur- artystyczne przedmioty inspirowane regionem

Mazurskie Słoiki wytwarzają członkowie spółdzielni socjalnej wyróżnionej znakiem Zakup Prospołeczny. Sami zajmują się zbiorem polnych ziół, owoców z dzikich sadów i pozyskiwaniem wszelkiego dobra z natury. Przetwarzają je w tradycyjny sposób i zamykają w słoiczkach pełnych smaku.

Dla kogo? Świetny prezent - zdrowy, pyszny i gotowy do wręczenia. Właściwie na każdą okazję -  parapetówkę, święta, Dzień Chłopaka, urodziny - i bez okazji. Z zestawu słoików ucieszy się kobieta i mężczyzna, bliska osoba i prezes firmy, ten co lubi słodycze i miłośnik zdrowej żywności. To po prostu prezent idealny.

Specyfikacja

Skład zestawu: 6 słoików o pojemności 300 ml z przetworami 

Smaki: konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany, syrop malinowy, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa, konfitura z jagody kamczackiej, rokitnik, syrop pigwowy, syrop pokrzywowy

87

Opis

Skład
konfitura z płatków dzikiej róży, syrop różany, syrop malinowy, syrop z owocu czarnego bzu, konfitura malinowa, konfitura z jagody kamczackiej
Pojemność
6 x 300 ml

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Aromaterapeutyczny wosk do...

Cena 35,00 zł

Naturalny wosk do kominka zapachowego zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. Wykonane całkowicie ręcznie przez Tygiel Warmiński tarteletki aromaterapeutyczne z wosku sojowego i olejków eterycznych doskonałe do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej i cytrusowej nucie - każda tarteletka pachnie inaczej. Skład: ekologiczny wosk sojowy i 100 % olejki eteryczne (drzewo różane, lawenda, cynamon i słodka pomarańcza). 

Pachnąca Paczka z Szuwarów...

Cena 120,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - filiżanka malowana w polne kwiaty, podstawka wzorowana na zabytkowym kaflu warmińskim (różne kolory) oraz herbata z konopi i woskowa tabliczka zapachowa. Zestaw zapakowany w białe pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Smakowita Paczka z Szuwarów...

Cena 120,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców.

W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - filiżanka malowana w polne kwiaty, podstawka wzorowana na zabytkowym kaflu warmińskim (różne kolory), herbata z konopi oraz dwa Słoiki Mazurskie (różne smaki). Istnieje możliwość zamiany herbaty z konopi na dodatkowy Słoik Mazurski.

Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak