Przecier z owoców rokitnika - Mazurskie Słoiki
  • Przecier z owoców rokitnika - Mazurskie Słoiki
  • Przecier z owoców rokitnika - Mazurskie Słoiki

Przecier z owoców rokitnika 100% - Mazurskie Słoiki

330 ml odżywczego przecieru z owocu rokitnika, zwanego "złotem Syberii". Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

22,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Przecier z owoców rokitnika - 100% - Mazurskie Słoiki 

330 ml pysznego i odżywczego syropu z pigwy. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne

Rokitnik nazywany jest "złotem Syberii". Jest jednym z najcenniejszych ziół naszego regionu. Jest bombą witaminową i mikroelementową - zawiera witaminy B, E, C, karotenoidy, prowitaminę A i mnóstwo innych niezwykle cennych składników. Jest rośliną olejową (zawiera 8-14% tłustego oleju). Przecier z rokitnika zawiera duże stężenie - na 330 ml słoik wykorzystano 330 g owoców. Tak przygotowany przecier jest doskonałym środkiem wzmacniającym, odżywczym, witaminującym, przeciwzawałowym, chroniącym cały układ krążenia i serce. Wzmacnia organizm przy spadku odporności, gorączce, przeziębieniu, grypie. Wspiera podczas leczenia choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, wewnątrzustrojowych stanów zapalnych, przewlekłych biegunkach, okresie ciąży i karmienia, postępującym gośćcu czy krwawieniach naczynkowych. 

WIĘCEJ przetworów PROSTO Z SZUWARÓW

Zawartość każdego słoiczka ma smak pyszny, albo ciekawy oraz wiele właściwości prozdrowotnych. 

Z Warmii i Mazur- artystyczne przedmioty inspirowane regionem

Mazurskie Słoiki wytwarzają członkowie spółdzielni socjalnej wyróżnionej znakiem Zakup Prospołeczny. Sami zajmują się zbiorem polnych ziół, owoców z dzikich sadów i pozyskiwaniem wszelkiego dobra z natury. Przetwarzają je w tradycyjny sposób i zamykają w słoiczkach pełnych smaku.

Dla kogo? Świetny prezent - zdrowy i pyszny. Właściwie na każdą okazję -  parapetówkę, święta, Dzień Chłopaka, urodziny - i bez okazji. Z przecieru ucieszy się kobieta i mężczyzna, bliska osoba i prezes firmy i miłośnik zdrowej żywności. To po prostu prezent idealny.

Specyfikacja

Pojemność: 330 ml

Smaki: owoc rokitnika, cukier

87

Opis

Skład
owoc rokitnika, cukier
Pojemność
330 ml

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Aromaterapeutyczny wosk do...

Cena 35,00 zł

Naturalny wosk do kominka zapachowego zapakowany w ozdobne pudełko - jest to gotowy zestaw prezentowy. Wykonane całkowicie ręcznie przez Tygiel Warmiński tarteletki aromaterapeutyczne z wosku sojowego i olejków eterycznych doskonałe do kominków zapachowych. Owalne, ozdobione kwiatami zebranymi z warmińskich pól, łąk i ogrodów. Unikalna, kompozycja zapachów o kwiatowej i cytrusowej nucie - każda tarteletka pachnie inaczej. Skład: ekologiczny wosk sojowy i 100 % olejki eteryczne (drzewo różane, lawenda, cynamon i słodka pomarańcza). 

Pachnąca Paczka z Szuwarów...

Cena 120,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców. W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - filiżanka malowana w polne kwiaty, podstawka wzorowana na zabytkowym kaflu warmińskim (różne kolory) oraz herbata z konopi i woskowa tabliczka zapachowa. Zestaw zapakowany w białe pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Smakowita Paczka z Szuwarów...

Cena 120,00 zł

Zestaw świąteczny idealny na prezent od firmy czy podarunek gwiazdkowy dla bliskiej osoby. Lokalne produkty i rękodzieło z Warmii i Mazur - box z pięknymi, ekologicznymi rzeczami wykonanymi przez szuwarowych twórców.

W skład zestawu wchodzi ceramika handmade - filiżanka malowana w polne kwiaty, podstawka wzorowana na zabytkowym kaflu warmińskim (różne kolory), herbata z konopi oraz dwa Słoiki Mazurskie (różne smaki). Istnieje możliwość zamiany herbaty z konopi na dodatkowy Słoik Mazurski.

Zestaw zapakowany w pudełko fasonowane udekorowane w stylu eko. 

Motylek i słońce - kolorowy...

Cena 130,00 zł

Żółty, energetyczny talerz ceramiczny autorstwa Alicji Borsiak Śleszyńskiej, pełen energii i radości. Ceramika artystyczna z Warmii. Praca sygnowana podpisem artystki. Kolor żółty zakłócony niebieskim i szarym akcentem.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak