@wszuwarach
Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakaty w stylu retro. Rowerzystka zjeżdża po linie z księżyca - zabawna pocztówka z  1901 roku.
  • Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakat w stylu retro 1
  • Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakaty w stylu retro. Rowerzystka zjeżdża po linie z księżyca - zabawna pocztówka z  1901 roku.

Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakat w stylu retro

Rowerem z księżyca na Mazury - reprodukcja zwariowanej pocztówki z 1901 roku. Oryginalny prezent dla rowerzystki.

30,00 zł
Brutto
Ilość
Brak produktu w magazynie

Zwariowani miłośnicy jazdy na rowerze byli, są i będą - ta pocztówka jest na to najlepszym dowodem. Na dwóch kółkach można pojechać wszędzie, nawet na księżyc i z powrotem, ale najlepiej się jeździ po mazurskich szlakach. Ponadczasowy szyk i elegancja w rowerowym wydaniu - no po prostu idealny prezent dla zapalonej rowerzystki. 

Widokówka pochodzi z początku XX wieku - została wysłana w ostatni dzień sierpnia 1901 roku, ale zdjęcie zostało zrobione wcześniej. Warto docenić efekty specjalne sprzed niemal 120 lat.  Na drugim planie drewniana wieża z widokowa w lesie miejskim w Giżycku, wysadzona w powietrze przez Rosjan w 1914 r.

Plakat to powiększona reprodukcja pocztówki. Więcej widokówek z dawnych Prus Wschodnich znajdziecie w serii pocztówkowych przewodników po szlakach wodnych autorstwa Wojciecha Kujawskiego (Wydawnictwa QMK). Ta konkretnie pochodzi z tomu "Niegocin".

Dla kogo: Dla miłośniczki jazdy na rowerze, Mazur i efektów specjalnych na zdjęciach.

Wymiary 40 x 50 cm

58

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
50 cm

Może Ci się także spodobać

Filiponi na Mazurach -...

Cena 30,00 zł

Fotografia przedstawiająca staroobrzędowców nad jeziorem Duś. Stare Mazury na fotografiii - reprodukcja pocztówki z 1915 r. do powieszenia na ścianie.

Rybacy - plakat w stylu retro

Cena 30,00 zł

Reprodukcja starej pocztówki w mazurskim klimacie. Na zdjęciu rybacy wyciągający sieci z jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Wysoka jakość wydruku.

Na żeglarskim szlaku -...

Cena 30,00 zł

Jacht i stateczek spotykają się na Węgorapie - stare zdjęcie do powieszenia na ścianie. Elegancka reprodukcja w klimacie dawnych Mazur. Wymiary 40 na 50 cm. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak