• Nowy

Leśna droga - obraz na starej desce

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz - fotografia warmińskiego pejzażu na starej desce. Pochodzi z cyklu „Rozbiórka stodoły” w którym Natalii Tejs dokumentuje znikające fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Obraz przedstawia fragment leśnej drogi. Technika własna - pomiędzy transferem, a malarstwem. Kolory: czarny, biały i odcienie szarości. Obraz na desce ze starej warmińskiej stodoły.

Autor: Natalia Tejs

150,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Leśna droga - obraz na starej desce przedstawiający fragment warmińskiego krajobrazu. Kolory czarny, biały, odcienie szarości.

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce. Przedstawia leśną drogę - charakterystyczny element warmińskiego krajobrazu.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE NATALII TEJS

Pochodzące ze starej stodoły deski stały się bazą do tworzenia klimatycznych i delikatnie zarysowanych fotografii-obrazów przedstawiających fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Współczesne zdjęcia przeniesione na strukturę popękanego drewna, smaganego przez sto lat przez wiatr i deszcz, zyskały niesamowity wyraz.

OBRAZY, FOTOGRAFIE, DEKORY Z SZUWARÓW

Natalia Tejs łączy w pracach dwie techniki – malarstwo i transfer. Szczegółów warsztatowych nie zdradza, jednak podkreśla, że sposób przeniesienia zdjęć na deskę nie ma nic wspólnego z techniką decoupage. Obraz jest zabezpieczony lakierem, w razie potrzeby można go przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką (nie należy szorować, ani moczyć).

Dla kogo: Dla miłośników przedmiotów z duszą

O AUTORCE

Specyfikacja

Wymiary: 24 cm na 27 cm

Technika: własna - połączenie transferu z malarstwem

Tworzywo: stare drewno 

Natalia Tejs
22

Opis

Wysokość
24 cm
Szerokość
27 cm
Tworzywo
Drewno

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Drzwi do zimy - fotografia...

Cena 120,00 zł

Kolorystycznie zharmonizowana, pełna ciepła i nostalgicznego klimatu fotografia autorstwa Michała Kupisza. Przedstawia fragment starych zabudowań gospodarczych na olsztyńskim Zatorzu. Cykl prezentowany na wystawie indywidualnej w Galerii BWA Olsztyn. Wymiary 50 na 70 cm. Uwaga: Fotografia sprzedawana bez ramy

Blaski - obraz z cyklu...

Cena 110,00 zł

Namalowany z rozmachem obraz autorstwa Ewy Plichty-Lubienieckiej. Wykonany w 2017 roku techniką mieszaną - akryl i pastel. Jest na nim warmiński krajobraz poprzecinany ostatnimi słonecznymi blaskami. Dominująca kolorystyka - różowy, brąz, szary, niebieski. Obraz w szarym passe partout. Wymiary: 18x24 cm. (28x35 cm wraz z oprawą). Orientacja pozioma 

Chrząszcz - obraz na...

Cena 160,00 zł

Namalowany na drewnie wizerunek owada z warmińskich łąk i lasów. Żywe kolory - niebieski, czarny, fiolet. Precyzyjnie oddane szczegóły chrząszcza. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak