Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke w drewnianej ramie. Dwa ptaki przytulają się. Fot. 3
  • Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke w drewnianej ramie. Dwa ptaki przytulają się. Fot. 1
  • Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke w drewnianej ramie. Dwa ptaki przytulają się. Fot. 2
  • Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke w drewnianej ramie. Dwa ptaki przytulają się. Fot. 3
  • Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke w drewnianej ramie. Dwa ptaki przytulają się. Fot. 4

Jesienne ptaki - obraz Ewy Pohlke

Pełen miłości i ciepła obraz przedstawiający dwa przytulające się ptaki. Technika - kolaż. Kolorystyka - czarny, biały, odcienie szarości i fiolet. Autorką pracy jest Ewa Pohlke, artystka z Olsztyna. Wymiary (z ramą) - 32 na 43 cm. Praca oprawiona w passe partout i ramę z jasnego drewna. Piękny prezent na ślub lub okrągłą rocznicę zawarcia małżeństwa.

Autor: Ewa Pohlke

550,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Obraz Ewy Pohlke przedstawiający przytulające się ptaki - prezent na ślub, parapetówkę lub rocznicę

"Jesienne ptaki" - ręcznie malowana, sygnowana praca Ewy Pohlke. Na obrazie widać dwa przytulające się ptaki - ciepły i oryginalny wizerunek przedstawiający wzajemną miłość i zaufanie. Praca minimalistyczna, prosta, ale mocna w wyrazie.

Kolaż na kartonie oprawiony w passe partout i ramę z jasnego drewna. Wymiary pracy - 21 cm na 31 cm, orientacja pozioma. Wymiary po oprawieniu w passe partout i ramę - 32 cm na 43 cm. Istnieje możliwość zakupu obrazu nieoprawionego w cenie 500 zł - w wypadku wyboru tej opcji, prosimy o kontakt mejlowy.

Obejrzyj wszystkie prace Ewy Pohlke dostępne w Szuwarach

Ewa Pohlke jest jedną z najciekawszych przedstawicielek warmińsko-mazurskiego środowiska plastyków. Od urodzenia związaną z Warmią i Mazurami. Pochodzi z Kętrzyna, przez wiele lat mieszkała w Olsztynie, gdzie ukończyła Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Malarka i edukatorka artystyczna. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu B’Jachad i w Stowarzyszeniu Wspólnota Kulturowa Borussia. Jej prace były pokazywane na wielu wystawach indywidualnych (m.in. w Olsztynie, Warszawie, Kaliningradzie, Norymberdze, Wilnie i Kownie) oraz zbiorowych. W malarstwie eksperymentuje, tworzy własne techniki, używa niestandardowych materiałów - fragmentów tkanin, szkła, popiołu. 

Więcej obrazów twórców z Warmii i Mazur

Dla kogo: Piękny i symboliczny prezent na okazję związaną z miłością - ślub ub okrągłą rocznicę. Idealnie pasuje też jako podarunek na nowy dom czy mieszkanie. Minimalistyczna, oszczędna w kolorach praca, za to bardzo wyrazista praca pasować będzie do nowoczesnego i klasycznego wnętrza.

O autorce

Specyfikacja

Wysokość: 21 cm

Szerokość: 31 cm

Wymiary po oprawieniu: 32 cm na 43 cm (passe partout i rama z jasnego drewna)

Technika: kolaż na kartonie

Ewa Pohlke
25

Opis

Wymiary ramy
32 cm na 43 cm - rama drewniana
Wysokość
21 cm (z passe partout i ramą 32 cm)
Szerokość
31 cm (z passe partout i ramą 43 cm)
Technika
Kolaż

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Świt na Warmii - obraz z...

Cena 110,00 zł

Praca Ewy Plichty-Lubienieckiej, artystki z Warmii. Pejzaż z 2004 roku narysowany pastelami na czarny kartonie. Pochodzi z cyklu "Skrawki dnia, urywki nocy". Dominujące barwy to czerń, odcienie turkusu, różu, brązu i ochry. Obraz oprawiony w beżowe passe partout. Wymiary: 20x30 cm (30x40 wraz z oprawą). Technika: pastel na kartonie.

Pejzaż z różową chmurą -...

Cena 350,00 zł

Bardzo malarska praca przedstawiająca zachmurzone niebo. Ewa Pohlke użyła techniki mieszanej - akwarela, tusz, akryl - by pokazać bogactwo chmur. Piękny i poruszający obraz ukazujący moc natury. Dominujące kolory: odcienie szarości, czerń i róż. Wymiary 30x40 cm z passe partout. Orientacja pionowa.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak