Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D - zbliżenie
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D - warstwy

Drewniana mapa jeziora 3D - na zamówienie

Zamów trójwymiarową mapę dowolnego jeziora i jego okolicy - zapytaj o szczegóły. Możliwa personalizacja, dodanie logo, dedykacji, zaznaczenia ważnego miejsca - domu, siedziby firmy. Oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Mapa batymetryczna pokazuje głębokość i ukształtowanie dna jeziora. Jest wykonana ze sklejki i zabezpieczona przezroczystą pleksi. Gotowa do powiedzenia na ścianie. 

Autor: Handy Project

650,00 zł
Obraz - wymiary
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniana mapa 3D dowolnego jeziora - najlepszy prezent dla nurka, żeglarza czy osoby mieszkającej nad wodą. Obraz do powieszenia na ścianie pokazujący głębokość i ukształtowanie dna jeziora (mapa batymetryczna).

UWAGA: prosimy o zamawianie po uprzednim uzgodnieniu czy możliwe jest wykonanie mapy trójwymiarowej (batymetrycznej) wybranego terenu w oparciu o istniejące dane - kontakt.

W niektórych przypadkach nie da się wykonać mapy w standardowych wymiarach ze względu na położenie zbiornika wodnego. Wtedy mapa wykonywana jest w niestandardowym kształcie (np. kwadrat) i cena może ulec zmianie. 

Czas realizacji projektu to ok. 14 dni (dokładny termin ustalany jest indywidualnie), ale gwarantujemy, że warto poczekać.

Szukasz efektownego prezentu na wyjątkową okazję? Mapa batymetryczna dowolnego jeziora to strzał w dziesiątkę. Idealnie sprawdza się jako prezent dla firmy lub kontrahenta, albo podarunek dla bliskiej osoby. Na życzenie na mapie zaznaczymy dowolne miejsce - siedzibę firmy, dom, ulicę - oraz wygrawerujemy dedykację czy logo. 

Drewniana mapa trójwymiarowa wykonana ręcznie. Może przedstawiać dowolny teren z jeziorem czy rzeką. Na obrazie pokazana jest głębokość i ukształtowanie dna - to tzw. mapa batymetryczna. Najlepszy prezent dla żeglarza czy wędkarza. Efektowna ozdoba wnętrza.

ZOBACZ WSZYSTKIE PREZENTY DLA ŻEGLARZY

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

Przy pomocy lasera warstwa po warstwie powstały kolejne części mapy, które po sklejeniu utworzyły trójwymiarowy obraz. Ląd jest przedstawiony jak mapa, z zaznaczonymi na drewnianej powierzchni nazwami geograficznymi. Kontrastowe kolory - jasne drewno i błękit - w połączeniu z trójwymiarowością jeziora, dają niesamowity, bardzo plastyczny, efekt. 

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Na życzenie możliwe jest personalizacja np. zaznaczenie ważnych dla ciebie miejsc, dodanie dedykacji etc. - zapytaj o szczegóły.

Trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczne jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane z kulturą Majów, Arabów i Wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Pomysł na prezent z fantazją i rozmachem dla właściciela domu nad wodą, zwłaszcza gdy jest wędkarzem, albo miłośnikiem sportów wodnych. Oryginalny pomysł dla firmy lub kontrahenta - można zaznaczyć siedzibę, dodać logo i dedykację.

Uwagi:

- zamówienie po uprzednim uzgodnieniu czy możliwe jest wykonanie mapy trójwymiarowej (batymetrycznej) w oparciu o istniejące dane.

- czas realizacji ok. 14 dni (dokładny termin realizacji ustalany jest indywidualnie, może ulec skróceniu). Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem. Gwarantujemy jednak, że warto poczekać.

- w cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo)

- w niektórych przypadkach nie da się wykonać mapy w standardowych wymiarach ze względu na położenie zbiornika wodnego. Wtedy mapa wykonywana jest w niestandardowym kształcie (np. kwadrat) i cena może ulec zmianie. 

Rozmiar: 60 cm na 30 cm lub 80 cm na 40 cm lub 50 cm x 50 cm lub 80 cm x 50 cm

Materiał: sklejka drewniana

75

Opis

Tworzywo
sklejka drewniana
Wymiary
60 cm x 30 cm; 80 cm x 40 cm; 50 c x 50 cm; 80 cm x 50 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 14 dni, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Rybacy - plakat w stylu retro

Cena 40,00 zł

Reprodukcja starej pocztówki w mazurskim klimacie. Na zdjęciu rybacy wyciągający sieci z jeziora Drwęckiego w Ostródzie. Wysoka jakość wydruku.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak