@wszuwarach
  • Nowy
Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D - zbliżenie
  • Mapa trójwymiarowa dowolnego jeziora - drewniana batymetryczna mapa 3D - warstwy

Drewniana mapa jeziora 3D - na zamówienie

Zamów trójwymiarową mapę dowolnego jeziora i jego okolicy - zapytaj o szczegóły. Możliwa personalizacja, dodanie logo, dedykacji, zaznaczenia ważnego miejsca - domu, siedziby firmy. Oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Mapa batymetryczna pokazuje głębokość i ukształtowanie dna jeziora. Jest wykonana ze sklejki i zabezpieczona przezroczystą pleksi. Gotowa do powiedzenia na ścianie. 

Autor: Handy Project

500,00 zł
Obraz - wymiary
Ilość

Drewniana mapa 3D dowolnego jeziora - najlepszy prezent dla nurka, żeglarza czy osoby mieszkającej nas wodę. Obraz do powieszenia na ścianie pokazujący głębokość i ukształtowanie dna jeziora (mapa batymetryczna).

Szukasz efektownego prezentu na wyjątkową okazję? Mapa batymetryczna dowolnego jeziora to strzał w dziesiątkę. Idealnie sprawdza się jako prezent dla firmy lub kontrahenta, albo podarunek dla bliskiej osoby. Na życzenie na mapie zaznaczymy dowolne miejsce - siedzibę firmy, dom, ulicę - oraz wygrawerujemy dedykację czy logo. 

Drewniana mapa trójwymiarowa wykonana ręcznie. Może przedstawiać dowolny teren z jeziorem czy rzeką. Na obrazie pokazana jest głębokość i ukształtowanie dna - to tzw. mapa batymetryczna. Najlepszy prezent dla żeglarza czy wędkarza. Efektowna ozdoba wnętrza.

ZOBACZ WSZYSTKIE PREZENTY DLA ŻEGLARZY

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

Przy pomocy lasera warstwa po warstwie powstały kolejne części mapy, które po sklejeniu utworzyły trójwymiarowy obraz. Ląd jest przedstawiony jak mapa, z zaznaczonymi na drewnianej powierzchni nazwami geograficznymi. Kontrastowe kolory - jasne drewno i błękit - w połączeniu z trójwymiarowością jeziora, dają niesamowity, bardzo plastyczny, efekt. 

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Na życzenie możliwe jest personalizacja np. zaznaczenie ważnych dla ciebie miejsc, dodanie dedykacji etc. - zapytaj o szczegóły.

Trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczne jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane z kulturą Majów, Arabów i Wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Pomysł na prezent z fantazją i rozmachem dla miłośnika Olsztyna, zwłaszcza gdy jest wędkarzem, albo miłośnikiem sportów wodnych. 

Uwaga:

  • zamówienie po uprzednim uzgodnieniu czy możliwe jest wykonanie mapy trójwymiarowej (batymetrycznej) w oparciu o istniejące dane.
  • czas realizacji ok. 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.
  • w cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo)
  • w niektórych przypadkach nie da się wykonać mapy w standardowych wymiarach ze względu na położenie zbiornika wodnego. Wtedy mapa wykonywana jest w niestandardowym kształcie (np. kwadrat) i cena może ulec zmianie. 

Wymiary

Rozmiar: 60 cm na 30 cm lub 80 cm na 40 cm

Materiał: sklejka drewniana

Uwaga: Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

75

Opis

Tworzywo
sklejka drewniana
Wymiary
60 cm x 30 cm; 80 cm x 40 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

Może Ci się także spodobać

Stary Olsztyn - z cyklu...

Cena 35,00 zł

Naturalne oczko wodne pośród pól - fotografia autorstwa Piotra Wyrzykowskiego. Proste, minimalistycznie zdjęcie warmińskiej przyrody. Wymiary 20 na 20 cm z passe partout. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii

Fasada - fotografia z cyklu...

Cena 75,00 zł

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające fasadę budynku przy ul. 1 Maja w Olsztynie. Bardzo ciekawe ujęcie - nowoczesne i dynamiczne. Wymiary pracy w passe partout 30 na 40 cm.

Rynny - fotografia z cyklu...

Cena 120,00 zł

Ciekawe połączenie kolorów - szarości, bieli i limonki. Malowniczy detal zauważony przez artystę. Fotografia autorstwa Michała Kupisza przedstawiająca dwie rynny i fragment ściany kamienicy z olsztyńskiej dzielnicy Zatorze. Cykl prezentowany na wystawie indywidualnej w Galerii BWA Olsztyn. Wymiary 50 na 70 cm. Uwaga: Fotografia sprzedawana bez ramy

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak