@wszuwarach
Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 5
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 1
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 3
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 4
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 5
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 6
  • Anioły i ptaki - obraz malowany na starej desce 7

Obraz malowany na desce - Anioły i Ptaki

Obraz na drewnie przedstawiający anioły grające muzykę na skrzypcach i trąbce w otoczeniu ptaków - sikorek. Dobre duchy, opiekunki domowego ogniska, symbole spokoju i przyjaźni. Ręcznie malowany, kolorystyka niebieska i żółta. Drewniany dekor do powieszenia w domu lub na zewnątrz. Autorką jest Katarzyna Wencek-Puczyńska, plastyczka z Olsztyna, miłośniczka Warmii. Wymiary 40 na 60 cm.

Anioły grające na instrumentach, ręcznie malowany obraz na drewnianej desce - okiennicy. Do powieszenia w pokoju, albo na zewnątrz.

Obraz przedstawiający dwa anioły w niebieskich sukniach i wiankach na głowach. Jeden gra na skrzypcach, drugi na trąbce. Otaczają je ptaki - sikorki modre. Kolory chłodne, dominuje naturalne drewno, niebieski, żółty i biały. Postacie namalowane zostały farbami akrylowymi na naturalnej desce drewnianej stylizowanej na okiennicę (półokrągłe zakończenie). 

ZOBACZ WSZYSTKIE PRACE KATARZYNY WENCEK-PUCZYŃSKIEJ

Wymiary obrazu namalowanego na drewnie to 40 cm na 60 cm. Obraz na razie nie jest zawerniksowany. Autorka zabezpieczy go w odpowiedni sposób na życzenie klienta (w zależności od tego, czy malowana deska będzie eksponowana wewnątrz budynku, czy na zewnątrz). Można też zostawić wersję matową (sugerowane przez autorkę).

Z tyłu metalowa zawieszka, dobrze przymocowana do drewna, oraz sygnatura autorki.

Anioły "białe jak ten śnieg, rumiane jak krew" chociaż o włosach czerwonych jak mahoń, a nie czarnych jak heban - tak, parafrazując bajkę braci Grimm o królewnie Śnieżce, możnaby opisać postacie na obrazie.

OBEJRZYJ INNE OBRAZY SZUWAROWYCH ARTYSTÓW

Katarzyna Wencek, artystka z olsztyńskiego Zatorza, namalowała na naturalnej desce błękitne anioły grające na instrumentach muzycznych. Postacie otoczone są wiankiem z sikorek modrych, ptaków charakterystycznych dla warmińskiego krajobrazu. Uduchowione twarze anielic na desce są pełne dystansu i piękne. Wnoszą do otoczenia harmonię, koją nerwy, uspokajają emocje. Jak brzmi muzyka którą grają? Kto ich słucha? To zależy gdzie obraz znajdzie swoje miejsce. 

Dla kogo? Idealny element rustykalnego wnętrza, albo wiejskiego podwórka, pięknie będzie się prezentować np. jako ozdoba tarasu. Obraz na desce jest oryginalnym prezentem na parapetówkę do nowego domu. Anioły sprowadzają dobrą energię do gospodarstwa i harmonię w rodzinie. Idealny prezent dla ludzi kochających muzykę. 

O autorce

Specyfikacja

Wysokość: 60 cm

Szerokość: 40 cm

Technika: akryl na drewnianej desce (sosna)

Uwagi: Po zakupie deska zostanie zabezpieczona werniksem na życzenie klienta. Rodzaj środka uzależniony jest od tego, czy obraz będzie wisiał we wnętrzu, czy na dworze.

22

Opis

Wysokość
60 cm
Szerokość
40 cm
Tworzywo
drewno
Uwagi
Po zakupie deska zostanie zabezpieczona werniksem na życzenie klienta. Rodzaj środka uzależniony jest od tego, czy obraz będzie wisiał we wnętrzu, czy na dworze. O czas potrzebny na zawerniksowanie wydłuży się termin dostawy (ok. 3 dni)
Technika
akryl

Może Ci się także spodobać

Jeziorko - obraz na starej...

Cena 150,00 zł

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem pejzaż z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce. Przedstawia tak charakterystyczny dla Warmii widok romantycznego, nieco dzikiego i mrocznego jeziorka leśnego.

Pejzaż I - kolaż na kartonie

Cena 350,00 zł

Abstrakcyjny kolaż na kartonie autorstwa Ewy Pohlke. Technika mieszana - tusz chiński, akwarele, kolaż. Praca sygnowana, powstała w 2018 roku. Wymiary 24x32 cm. Kolorystyka - biały, czerwony, czarny, odcienie szarości i grafitu. 

Pejzaż warmiński I - akryl...

Cena 110,00 zł

Praca namalowana przez Ewę Plichtę-Lubieniecką w 2018 roku. Dominujące kolory: odcienie niebieskiego od szarości po błękit, róż i pomarańcz. Obraz w brązowym passe partout. Wymiary: 24x18 cm. (35x28 wraz z oprawą). Technika: akry na papierze. Orientacja pionowa.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak