Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 1
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 2
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 3
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 4
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 5
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 6
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 7
  • Jezioro Tumiańskie i Pisz - drewniana batymetryczna mapa 3D 8

Drewniana mapa batymetryczna - Jezioro Tumiańskie i Pisz

Jeziora Pisz i Tumiańskie na trójwymiarowej mapie - oryginalny i efektowny podarunek dla miłośnika Warmii i Mazur. Dokładnie zaznaczone ukształtowanie dna, wyspy i nazwy miejscowości. Drewno zabezpieczone taflą pleksi, gotowe do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów.

Autor: Handy Project

500,00 zł
Obraz - wymiary
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Mapa 3D mazurskiego jeziora Pisz i Tumiańskiego - najlepszy prezent dla miłośnika Warmii i Mazur. Obraz ze sklejki do powieszenia na ścianie

Mapa trójwymiarowa wykonana ręcznie, przedstawiająca warmińskie akweny z okolic wsi Tumiany gm. Barczewo. Pokazuje głębokość i ukształtowanie dna - tzw. mapa batymetryczna. Najlepszy prezent dla żeglarza czy wędkarza. Stanowi efektowną ozdobę wnętrza. Można też precyzyjnie pokazać na niej gdzie wydarzyła się jakaś dramatyczna przygoda, gdzie ryba bierze najlepiej, albo gdzie jest idealne miejsce na biwak.

ZOBACZ WSZYSTKIE PREZENTY DLA ŻEGLARZY

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

Ponadto w drewnie przedstawiona została okolica - drogi, miejscowości, linia brzegowa, wyspy - co jeszcze lepiej pokazuje przestrzeń i przywołuje wspomnienia z wakacji. Całość zabezpiecza przezroczysta płyta pleksi z wygrawerowanymi na niej informacjami geograficznymi m.in. nazwami jezior czy zatoczek etc.

Wbrew pozorom jezioro Pisz nie znajduje się w okolicach Pisza, ale niedaleko warmińskiej wsi Tumiany. Swoją nazwę bierze od Pisy Warmińskiej, rzeki, która z niego wypływa. Akwen nie jest głęboki - maksymalnie 25 m, a średnio nieco ponad 5 m - ale ma bardzo ciekawą linię brzegową i dużą wyspę (19 ha). Z kolei Jezioro Tumiańskie jest lubiane przez wędkarzy, chociaż jego brzegi nie są zbyt dostępne.

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Przy pomocy lasera warstwa po warstwie powstały kolejne części mapy, które po sklejeniu utworzyły trójwymiarowy obraz. Ląd jest przedstawiony jak mapa, z zaznaczonymi na drewnianej powierzchni drogami, miejscowościami i nazwami geograficznymi. Kontrastowe kolory - jasne drewno i błękit - w połączeniu z trójwymiarowością jeziora, dają niesamowity, bardzo plastyczny, efekt. 

Na życzenie możliwe jest zaznaczenie ważnych dla ciebie miejsc czy dodanie dedykacji etc. - zapytaj o szczegóły.

Trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczne  jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane m.in. z kulturą Arabów, Majów i wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Oryginalny prezent dla wędkarza, który ceni połowy w warmińskich jeziorach. Piękna mapa kolekcjonerska, doskonale wykonana.

Wymiary

Rozmiar: 60 cm na 30 cm lub 80 cm na 40 cm lub 50 cm x 50 cm lub 80 cm x 50 cm

Materiał: sklejka drewniana

Uwaga: Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

75

Opis

Tworzywo
drewno
Wymiary
60 cm x 30 cm; 80 cm x 40 cm; 50 cm x 50 cm, 80 cm x 50 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 40,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Drewniana mapa 3D...

Cena 500,00 zł

Mazurskie jezioro Kisajno na trójwymiarowej mapie - idealny i efektowny podarunek dla żeglarza. Dokładnie zaznaczone ukształtowanie dna, wyspy i nazwy miejscowości. Oryginalny obraz dla miłośnika Mazur. Drewno zabezpieczone taflą pleksi, gotowe do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie personalizacja - zaznaczenie działki, dedykacja, logo.

Uwaga: czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak