@wszuwarach

Jeziorko - obraz na starej desce

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem pejzaż z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce. Przedstawia tak charakterystyczny dla Warmii widok romantycznego, nieco dzikiego i mrocznego jeziorka leśnego.

Autor: Natalia Tejs

150,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

Obraz z cyklu „Rozbiórka stodoły". Wykonany na starej desce, przedstawia dzikie jeziorko leśne.

Pochodzące ze starej stodoły deski stały się bazą do tworzenia klimatycznych i delikatnie zarysowanych fotografii-obrazów przedstawiających fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Współczesne zdjęcia przeniesione na strukturę popękanego drewna, smaganego przez sto lat przez wiatr i deszcz, zyskały niesamowity wyraz.

Natalia Tejs łączy w pracach dwie techniki – malarstwo i transfer. Szczegółów warsztatowych nie zdradza, jednak podkreśla, że sposób przeniesienia zdjęć na deskę nie ma nic wspólnego z techniką decoupage.

Obraz jest zabezpieczony lakierem, w razie potrzeby można go przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką (nie należy szorować, ani moczyć).

Dla kogo: Dla miłośników przedmiotów z duszą. Doskonale pasować będzie do minimalistycznego wnętrza i takiego w rustykalnym klimacie.

O autorce

Specyfikacja:

Waga: 848 g

Wymiary: 38 cm x 22 cm

Informacje dodatkowe: Praca wykonana ze starego drewna, posiada z tyłu zawieszkę do powieszenia na ścianie

Natalia Tejs
22

Opis

Waga
848
Wysokość
24
Szerokość
36
Tworzywo
Drewno

Może Ci się także spodobać

Krajobraz warmiński -...

Cena 310,00 zł

Chusta filcowana na mokro wykonana z najwyższej jakości wełny merynosa, inspirowana warmińskim pejzażem. Jest wyjątkowa, mięciutka, niegryząca i przemiła w dotyku. 

Mazurski obraz na starej...

Cena 90,00 zł

Błękit wody i białe żagle… Proste, czyste kolory na wiekowej desce tworzą krajobraz przesycony mazurskim wiatrem i wspomnieniami. Każdy sęk, pęknięcie, linia słojów czy dziura po gwoździu stają się częścią malarskiej opowieści.

Zimowe jezioro -...

Cena 75,00 zł

Zdjęcie przedstawiające Jezioro Wulpińskie na Warmii - śnieżny krajobraz w minimalistycznym stylu. Ponure i ujmujące, aż ciarki przechodzą. Format 30 na 40 z passe partout. Autor Piotr Wyrzykowski.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak