• Nowy
Przydrożna kapliczka - obraz fotografia  na starej desce - czarno  biały transfer i malarstwo
  • Przydrożna kapliczka - obraz fotografia  na starej desce - czarno  biały transfer i malarstwo
  • Przydrożna kapliczka - obraz fotografia  na starej desce - czarno  biały transfer i malarstwo

Przydrożna kapliczka - obraz na starej desce

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz - fotografia warmińskiego pejzażu na starej desce. Pochodzi z cyklu „Rozbiórka stodoły” w którym Natalii Tejs dokumentuje znikające fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Obraz przedstawia fragment wiejskiego budynku. Technika własna - pomiędzy transferem, a malarstwem. Kolory: czarny, biały i odcienie szarości. Obraz na desce ze starej warmińskiej stodoły.

Autor: Natalia Tejs

150,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Przydrożna kapliczka - obraz na starej desce przedstawiający fragment warmińskiej architektury. Kolory czarny, biały, odcienie szarości.

Pełen nostalgii i refleksji nad przemijaniem obraz z cyklu „Rozbiórka stodoły”, wykonany na starej rozbiórkowej desce. Przedstawia fragment budynku z oknami - charakterystyczny element warmińskiej architektury.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE NATALII TEJS

Pochodzące ze starej stodoły deski stały się bazą do tworzenia klimatycznych i delikatnie zarysowanych fotografii-obrazów przedstawiających fragmenty krajobrazu, architektury i przyrody Warmii. Współczesne zdjęcia przeniesione na strukturę popękanego drewna, smaganego przez sto lat przez wiatr i deszcz, z pozostałymi starymi gwoździami,  zyskały niesamowity wyraz.

OBRAZY, FOTOGRAFIE, DEKORY Z SZUWARÓW

Natalia Tejs łączy w pracach dwie techniki – malarstwo i transfer. Szczegółów warsztatowych nie zdradza, jednak podkreśla, że sposób przeniesienia zdjęć na deskę nie ma nic wspólnego z techniką decoupage. Obraz jest zabezpieczony lakierem, w razie potrzeby można go przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką (nie należy szorować, ani moczyć).

Dla kogo: Dla miłośników przedmiotów z duszą

O AUTORCE

Specyfikacja

Wymiary: 24 cm na 27 cm

Technika: własna - połączenie transferu z malarstwem

Natalia Tejs
22

Opis

Wysokość
27 cm
Szerokość
24 cm
Tworzywo
Drewno

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Krajobraz warmiński -...

Cena 310,00 zł

Chusta filcowana na mokro wykonana z najwyższej jakości wełny merynosa, inspirowana warmińskim pejzażem. Jest wyjątkowa, mięciutka, niegryząca i przemiła w dotyku. 

Głotowo - z cyklu "Warmia w...

Cena 40,00 zł

Sielankowa fotografia pasących się koni z wieżą kościelną w tle, wykonana przez Piotra Wyrzykowskiego. Pełne prostoty i elegancji zdjęcie, oprawione w passe partout o wymiarach 20 x 20 cm. Obejrzyj też inne zdjęcia z serii.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak