Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie
  • Mapa świata - korek - obraz w drewnianej ramie

Mapa świata - korek

Ręcznie wykonana mapa świata, stworzona z prawdziwego południowohiszpańskiego korka. Kontynenty oraz ich nazwy powstały z wycięcia oraz grawerowania techniką laserową. Całość oprawiona w drewniane listwy, które na życzenie możemy dostosować kolorystycznie do Twoich potrzeb. Idealna do przybijania pinezek zarówno na lądzie jak i morzu. 

Autor: Handy Project

400,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ręcznie wykonana mapa świata z południowohiszpańskiego korka.

Kontynenty i ich nazwy powstały poprzez wycięcie i grawerowanie techniką laserową z wielką dbałością o precyzję i szczegóły.  Obraz gotowy do powieszenia na ścianie, oprawiony w drewnianą ramę, którą na życzenie możemy dostosować kolorystycznie do waszych potrzeb. 

Uwaga - czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Korkowe i trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczne jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane z kulturą Majów, Arabów i Wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Pomysł na prezent z fantazją i rozmachem dla miłośników geografii i podróżników, którzy mogą wbijać pinezki, oznaczając swoje podboje zarówno na lądzie jak i w morzach. 

Wymiary

Rozmiar: 100 cm x 90 cm 

Uwaga: Czas przygotowania to maksymalnie o 7 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

75

Opis

Tworzywo
korek hiszpański
Wymiary
100 cm x 90 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Fasada - fotografia z cyklu...

Cena 75,00 zł

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające fasadę budynku przy ul. 1 Maja w Olsztynie. Bardzo ciekawe ujęcie - nowoczesne i dynamiczne. Wymiary pracy w passe partout 30 na 40 cm.

Rynny - fotografia z cyklu...

Cena 120,00 zł

Ciekawe połączenie kolorów - szarości, bieli i limonki. Malowniczy detal zauważony przez artystę. Fotografia autorstwa Michała Kupisza przedstawiająca dwie rynny i fragment ściany kamienicy z olsztyńskiej dzielnicy Zatorze. Cykl prezentowany na wystawie indywidualnej w Galerii BWA Olsztyn. Wymiary 50 na 70 cm. Uwaga: Fotografia sprzedawana bez ramy

Drewniana mapa 3D...

Cena 500,00 zł

Mamry na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować. Jedno z największych polskich jezior oraz towarzyszące mu akweny w wersji 3D do powieszenia na ścianie. Efektowny obraz i mapa w jednym. Do wyboru dwa rozmiary i możliwość personalizacji.

Drewniana mapa 3D - Ukiel i...

Cena 500,00 zł

Mapa trójwymiarowa przedstawiająca największe olsztyńskie jezioro - Ukiel - zwane też Krzywym. Zostało na niej idealnie odwzorowane dno akwenu, ze wszelkimi głębiami i płyciznami, a także skomplikowana linia brzegowa. Nietypowy obraz z drewna dla miłośnika Olsztyna i żeglarstwa, gotowy do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak