Drób domowy - zeszyt z drewnianą okładką

Zeszyt z ptactwem domowym wyciętym na okładce. Kolorystyka - odcienie różu i fioletu. Notes na domowe zapiski inspirowany ludowymi wycinankami. Ciekawy gadżet w stylu folk.

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Gęsi, kaczki, kury i indyki na fioletowym tle, czyli notes z drobiem w drewnianej oprawie. Zabawny zeszyt w folkowym klimacie sprawdzi się znakomicie jako analogowa książka telefoniczna lub notes na codzienne zapiski.

Wzory na przedmiotach tworzonych przez Katarzynę Rosik najczęściej są inspirowane motywami i formami z ludowych wycinanek. To urodzajne drzewa, ludziki, koguty, flora – elementy, których dawna symbolika jest nieco zapomniana, ale w nowych czasach wiele z nich jest interpretowanych intuicyjnie albo zyskuje nowe znaczenia.

Kartki oprawione są w drewniane okładki za pomocą bindowania metalową spiralą, co zapewnia wygodne używanie notatnika nawet w terenie (po przełożeniu okładka służy jako podkładka). Na przodzie i z tyłu okładki znajdują się wzory precyzyjnie wycięte laserem. Dzięki temu, że pierwsza i ostatnia kartka notesu są kolorowe, wzorek zyskuje barwne tło. Wewnątrz strony w kolorze kremowym. Wykonanie bardzo staranne, praktyczny format.

Dla kogo: Nie tylko dla miłośników drobiu, choć zwłaszcza. Idealny na domowe zapiski (nr telefonów, rodzinne historie, przepisy kulinarne).

O autorce

Specyfikacja

Autor: Katarzyna Rosik

Wymiary: 20 x 20 cm

Waga: 364g

18

Opis

Waga
364
Wysokość
20
Szerokość
20
Tworzywo
papier, sklejka

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Drzewo ptaków - zeszyt z...

Cena 55,00 zł

Zeszyt w drewnianej oprawie z wyciętym motywem ptaków i drzewa życia. Kolorystyka czerwono-pomarańczowa. Oryginalny notes na domowe zapiski w folkowym stylu. Trwały i solidnie wykonany. 

Baba z kurami - zeszyt z...

Cena 45,00 zł

Estetyczny, solidny, wyjątkowy - zeszyt na domowe zapiski dla młodej lub doświadczonej gospodyni. Autorski projekt Katarzyny Rosik stylem nawiązujący do ludowych wycinanek.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak