@wszuwarach

Serce z Aniołem - dwustronny wisior z brązu

Zawieszka dwustronna w kształcie serca wykonana z brązu. Z jednej strony ozdobiona wizerunkiem anioła, z drugiej anielskimi skrzydłami.  Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w staroświeckim stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Wisiorek w kształcie serca z ozdobiony z dwóch stron. Na awersie widnieje twarz Amora (Kupidyna, Erosa) z ozdobnymi ornamentami, na rewersie anielskie skrzydła. Stylowa zawieszka, delikatna i dopracowana. Klimat retro biżuterii podkreśla jeszcze materiał z którego została wykonana - patynowany brąz.

Zawieszka jest klasyczna, więc świetnie pasuje także do codziennych stylizacji. Ponieważ jest dwustronna można ją nosić w zależności od humoru z widocznym awersem bądź rewersem. Miłosny prezent, który można zawsze mieć przy sobie. Ponadczasowy podarunek dla dziewczyny, narzeczonej czy żony z okazji Walentynek albo rocznicy.

Biżuteria została ręcznie wykonana w olsztyńskiej pracowni artystycznej Dariusza Zacharzewskiego - Zahario. Detale serduszka robione są pod lupą. Zapytaj o możliwość personalizacji. Z uwagi na ręczne wykonanie, każdy egzemplarz jest odrobinę inny, a przez to wyjątkowy.

ZOBACZ WIĘCEJ PRAC ZAHARIO

Dla kogo? Dla dziewczyny ceniącej oryginalną biżuterię w klasycznym stylu. Elegancki dodatek, który można nosić także na co dzień. Idealny prezent dla ukochanej osoby

O AUTORZE

Specyfikacja

Szerokość wisiorka: 22 mm

Średnica kółka (do zawieszenia na łańcuszku): 10 mm

Waga: 8,9 g

Materiał: Brąz.

4

Opis

Waga
8,9 g
Szerokość
22 mm
Tworzywo
brąz

Może Ci się także spodobać

Serce Biomechaniczne -...

Cena 165,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce biochemiczne - niby ludzkie, ale znacznie bardziej wydolne i doskonałe. Tylko dla szaleńczo zakochanych, bo daje trzy razy więcej miłości niż zwykłe. Ręcznie robiona biżuteria z pracowni Zahario

Serce Anatomiczne Duże -...

Cena 145,00 zł

Wisiorek przedstawiający serce ze wszystkimi anatomicznymi szczegółami. Precyzyjnie wyrzeźbione przedsionki, komory, aorta, żyły... Symbol prawdziwej miłości, a nie bajkowa metafora. Ręcznie robiona biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Serce Zdobione - wisior z...

Cena 70,00 zł

Zawieszka w kształcie serca ozdobiona ornamentem roślinnym. Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w staroświeckim stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Podwójne Serce - wisior z...

Cena 90,00 zł

Prosta zawieszka składająca się z dwóch serc połączonych kulkami Ręczne wykonanie, szczegóły dopracowane pod lupą. Elegancki i gustowny symbol miłości w minimalistycznym stylu. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak