Kocia łapka - wisiorek z brązu

Okrągła zawieszka do noszenia na łańcuszku z odciskiem kociej łapki. Zrobiona ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośnika kotów. Do kompletu kolczyki z tym samym motywem.

50,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Na malutkiej tarczy z brązu odciśnięty został kształt kociej łapy z najmniejszymi detalami. Precyzyjnie odtworzone każde zagłębienie poduszeczki. Jakby przed chwilą po pracowni Zahario spacerował miniaturowy kotek i zostawił swój odcisk w metalu. 

Wisiorek wykonany został z brązu. Drobne elementy robione pod lupą. Wymiary zawieszki mogą się nieznacznie różnić, ponieważ każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie. Możliwe dopasowanie biżuterii na życzenie klienta - zapytaj o szczegóły.

Do kompletu kolczyki z odciskiem kocich łap W ofercie także kolczyki i zawieszka z psimi łapkami.

ZOBACZ WIĘCEJ PRAC ZAHARIO

Dla kogo? Jeśli zastanawiasz się jaki prezent kupić dla kociary, to dobrze trafiłeś. Wisiorek, albo kolczyki z odciskiem kociej łapki to podarunek, który przypadnie do gustu każdej miłośniczce kotów.

O AUTORZE

Specyfikacja

Szerokość wisiorka: 8 mm

Wysokość wisiorka: 8 mm

Waga: 0,4 g

Materiał: Brąz

4

Opis

Waga
0,4
Wysokość
8 mm
Szerokość
8 mm
Tworzywo
brąz

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kocia Łapka - kolczyki z brązu

Cena 75,00 zł

Zrobione z brązu kolczyki na wkręty, przedstawiające ślad łapy kota. Każdy szczegół precyzyjnie wykonany pod lupą. Miły prezent dla miłośniczki kotów. 

Jaskółki - kolczyki z brązu

Cena 55,00 zł

Kolczyki w kształcie jaskółek na sztyfty. Delikatne, precyzyjnie wykonane z brązu. Artystyczna biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

Psia Łapka - wisiorek z brązu

Cena 50,00 zł

Okrągła zawieszka do noszenia na łańcuszku z odciskiem psiej łapy. Zrobiona ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośnika psów. Do kompletu kolczyki z tym samym motywem.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak