Biała łąka - naszyjnik z ręcznym haftem

Owalny naszyjnik z polnymi kwiatami wyhaftowanymi na białym lnie. Oprawa w kolorze antycznego brązu z hipoalergicznego metalu. Efektowny naszyjnik w stylu boho, barwny i jasnych kolorach. W zestawie łańcuszek.

95,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ręcznie wyszyte kolorowe kwiaty i inne rośliny znane z polskich łąk na białym tle lnianym. Wykonane techniką węzełków francuskich i pojedynczych oczek łańcuszkowych (haft rococo) - to ciekawe i pracochłonne ściegi. Misternie wyhaftowane, uwaga przyłożona do najmniejszego szczegółu. Oprawa w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free), tył ozdobnie tłoczony w cegiełkę. Z materiału o takich samych właściwościach wykonany jest długi łańcuszek (72 cm). 

Każdy egzemplarz jest wyjątkowy - wzory mogą być powtórzone, ale nigdy nie uda się wykonać dwóch identycznych haftów. Powierzchnia materiału zabezpieczona impregnatem chroniącym przed przywieraniem brudu i wilgocią (jednak należy chronić przed nadmiernym zabrudzeniem). 

Naszyjnik z haftem utrzymany jest stylu boho i folk. Bardzo ciekawa propozycja dla pań, które cenią uroki przyrody, inspiracje z natury.

Medalion pochodzi z pracowni Biżuteria z Haftem, która mieści się w niewielkiej mazurskiej miejscowości pod Ełkiem. Jego autorką jest Marta, dyplomowana mistrzyni wyszywania. Ma m.in. certyfikat instruktora rękodzieła artystycznego z haftu, koronkarstwa, tkactwa, ale przede wszystkim serce do tworzenia unikatowej i bardzo kobiecej biżuterii.

Dla kogo? Dla miłośniczki polnych kwiatów, natury, oryginalnej, ręcznie robionej biżuterii. 

Wymiary

Waga: 16 g

Średnica: 5 cm

Długość łańcuszka: 72 cm

Tworzywo: haft ręczny na białym lnie, oprawa w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free), tył ozdobnie tłoczony. 

3

Opis

Waga
16 g
Długość
5 cm
Tworzywo
aft ręczny na białym lnie oprawa w kolorze antycznego brązu z antyalergicznego metalu (nickel-free), tył ozdobnie tłoczony.
Długość łańcucha
72 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Letnia łąka - naszyjnik z...

Cena 90,00 zł

Okrągły medalion z wyhaftowanymi polnymi kwiatami na kolorowym lnie. Dyskretna oprawa z metalu w kolorze miedzi. Naszyjnik w folkowym stylu - barwny i energetyczny. W zestawie łańcuszek.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak