@wszuwarach
Wisior z brązu - Głowa Anioła
  • Wisior z brązu - Głowa Anioła
  • Wisior z brązu - Głowa Anioła 1
  • Wisior z brązu - Głowa Anioła

Głowa Anioła - wisior z brązu

Piękna i mroczna biżuteria od Zahario. Nietypowa zawieszka-trofeum składająca się z dwóch części - głowy anioła z zamkniętymi oczami i anielskiego skrzydła. Ręczne wykonanie.

330,00 zł
Brutto
Ilość

Szlachetne rysy, spokojny wyraz twarzy - anioł wygląda jakby spał i nie spostrzegł nawet, że jego głowa zmieniła się w trofeum. Misterne skrzydło też już nigdy nie poleci, stało się zawieszką w eleganckim naszyjniku z brązu. Jak do tego doszło? Pewnie kryje się za tym całkiem dramatyczne historia...

Biżuteria, która wychodzi spod rąk Zahario, jest mroczna, intrygująca, odrobinę szalona, jak ze snu, albo z wiersza. Każdą jego pracę należy traktować jak metaforę. Sporo w nich smutku, ale chociaż ciężko uniknąć skojarzeń ze śmiercią, jest w nich też ziarenko nieśmiertelności i wiary w nieprzemijające piękno.

Wisior Głowa Anioła został wykonany w olsztyńskiej pracowni Dariusza Zacharzewskiego. Składa się z dwóch części - twarzy z zamkniętymi oczami, przez którą przewleczony został łańcuszek w kolorze złotym, i skrzydła połączonego z nią ogniwem. Każda zawieszka sygnowana jest plakietką z logo Zahario. 

Wszystkie elementy wisiorka wykonane zostały ręczne, dlatego jego wymiary mogą różnić się nieznacznie od podanych poniżej. Warto zwrócić uwagę na precyzyjnie dopracowane detale, które robione są pod lupą. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta - zapytaj mejlem o szczegóły.

Obejrzyj inne skrzydlate prace Zahario.

Dla kogo? Dla miłośnika tajemniczych historii, wielbiciela piękna, artystycznej biżuterii pełnej symboli i poezji. 

O autorze

Wymiary

Szerokość twarzy: 16 mm

Wysokość twarzy: 20 mm

Szerokość skrzydła: 16 mm

Wysokość skrzydła: 48 mm

Waga: 28 g

Materiał (głowa i skrzydło): brąz

Grubość łańcuszka: rolo 2 mm 

Długość łańcuszka: 50 cm

Opis

Waga
28
Wysokość
6,8
Szerokość
1,6
Tworzywo
brąz

Może Ci się także spodobać

Latający Buldog - wisior z...

Cena 105,00 zł

Precyzyjnie wykonana zawieszka do łańcuszka przedstawiająca buldoga francuskiego ze skrzydłami. Oryginalna ozdoba dla miłośników psów i nieoczekiwanych skojarzeń. 

Skrzydełko - wisior z brązu

Cena 50,00 zł

Wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario.

Skrzydło duże - wisior z brązu

Cena 110,00 zł

Duży wisiorek w kształcie skrzydła anioła precyzyjnie wykonany pod lupą. Ręcznie robiona biżuteria na wyjątkowe okazje. Kultowy projekt Zahario. Odpowiednie dla kobiety i mężczyzny

Skrzydło anioła -...

Cena 155,00 zł

Ręcznie robiona bransoletka z zawieszką w kształcie skrzydła i okuciami z brązu. Detale wykonane pod lupą. Możliwość dopasowania długości rzemienia do indywidualnego zamówienia. Kultowy projekt Zahario

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak