• Wisior z brązu - Serce Biomechaniczne
  • Wisior z brązu - Serce Biomechaniczne 1
  • Wisior z brązu - Serce Biomechaniczne 2

Serce Biomechaniczne - wisior z brązu

Wisiorek przedstawiający serce biochemiczne - niby ludzkie, ale znacznie bardziej wydolne i doskonałe. Tylko dla szaleńczo zakochanych, bo daje trzy razy więcej miłości niż zwykłe. Ręcznie robiona biżuteria z pracowni Zahario

175,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Wisiorek z miłosnym motywem, ale w nieco innym ujęciu. Zamiast słodkiego serduszka mamy tu precyzyjnie wyrzeźbiony w brązie organ z udoskonalonymi elementami. Typowy objaw miłości z epoki postindustrialnej, kiedy potrzeby zaczynają wykraczać poza biologiczne granice. Oryginalne, dowcipne i nieco nieludzkie.

Zawieszka została ręcznie wykonana w olsztyńskiej pracowni artystycznej Dariusza Zacharzewskiego - Zahario. Detale biochemicznego serduszka robione są pod lupą. Zapytaj o możliwość personalizacji.

Dla kogo? Z pewnością nie dla każdego. Spodoba się zakochanym, którzy nie są zbyt sentymentalni. Prezent na Walentynki lub rocznicę, który zostanie w pamięci na długo.

O autorze

Wymiary

Szerokość wisiorka: 14 mm

Wysokość wisiorka: 26 mm

Średnica kółka (do zawieszenia na łańcuszku): 11 mm

Waga: 15,50 g

Materiał: Brąz

4

Opis

Waga
15,5
Wysokość
2,6
Szerokość
1,4
Tworzywo
brąz

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Latający Buldog - wisior z...

Cena 120,00 zł

Precyzyjnie wykonana zawieszka do łańcuszka przedstawiająca buldoga francuskiego ze skrzydłami. Oryginalna ozdoba dla miłośników psów i nieoczekiwanych skojarzeń. 

Młot Thora - wisior z brązu

Cena 310,00 zł

Piękny i starannie wykonany wisior przedstawiający Młot Thora. W mitologii wikingów jest on symbolem, siły, odwagi i wierności. Biżuteria dla prawdziwego mężczyzny, wykonana w pracowni jubilerskiej Zahario

Głowa Anioła - wisior z brązu

Cena 375,00 zł

Piękna i mroczna biżuteria od Zahario. Nietypowa zawieszka-trofeum składająca się z dwóch części - głowy anioła z zamkniętymi oczami i anielskiego skrzydła. Ręczne wykonanie.

Kocia Łapka - kolczyki z brązu

Cena 100,00 zł

Zrobione z brązu kolczyki na wkręty, przedstawiające ślad łapy kota. Każdy szczegół precyzyjnie wykonany pod lupą. Miły prezent dla miłośniczki kotów. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak