Lniany naszyjnik haftowany w antyalergicznej oprawie - Muchomory
  • Lniany naszyjnik haftowany w antyalergicznej oprawie - Muchomory
  • Lniany naszyjnik haftowany w antyalergicznej oprawie - Muchomory

Lniany naszyjnik haftowany w antyalergicznej oprawie - Muchomory

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy), ozdobiony wyszywanymi żywymi, czerwonymi muchomorami, oprawiony w koło z antyalergicznego stopu metali jubilerskich.  Kolory - naturalny len, czerwony,  biały, zielony. 

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Naszyjnik haftowany w muchomorki a antyalergicznej oprawie - biżuteria w duchu zero waste

Ręcznie haftowany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy), ozdobiony wyszywanymi żywymi, czerwonymi muchomorami, oprawiony w koło z antyalergicznego stopu metali jubilerskich. Kolory - naturalny len, czerwony, biały, zielony. Do kompletu bransoletka lniana ręcznie haftowana w muchomory.

JESZCZE WIĘCEJ ORYGINALNEJ BIŻUTERII Z SZUWARÓW

Naszyjnik zawieszony na  sznurku. Wygodna, lekka, oryginalna biżuteria w duchu zero waste. Ciekawy i dopracowany przedmiot wykonany przez artystkę z Warmii.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE BOSASI DOSTĘPNE W SZUWARACH

Autorką naszyjnika jest Joanna Sekulska czyli Bosasia - utalentowana dziewczyna z Praslit na Warmii. Tworzy unikatową, ręcznie haftowaną biżuterię, torebki oraz okładki do notesów, zajmuje się ceramiką i przygotowuje własne kosmetyki. Inspiruje ją przede wszystkim warmińska przyroda, stąd w jej pracach często pojawiają się motywy roślinne, zwłaszcza krwawnik, jej ulubione ziółko. Bosasia chodzi boso niemal przez rok, współdziała także ze stowarzyszeniem Warmińskich Chłopów Bosych.

WARMIA NA BOSAKA - PRZECZYTAJ O CHŁOPACH BOSYCH

Dla kogo: Jeśli lubisz oryginalną, ręcznie robioną biżuterię i przyrodę, to zdecydowanie haftowana biżuteria od Joanny Sekulskiej jest dla ciebie. Bezpretensjonalna, dopracowana, z materiałów pochodzących z recyklingu, tworzona z talentem i sercem biżuteria, to też świetny prezent dla osoby którą naprawdę lubisz. 

O AUTORCE

Specyfikacja

Średnica wisiorka: 3,4 cm

Tworzywo: materiał lniano-bawełniany z odzysku (z wojskowego worka);oprawa z antyalergicznego stopu materiałów jubilerskich (nie zawiera niklu ani ołowiu)

Konserwacja: Prać tylko ręcznie, delikatnie, krótko moczyć. Suszyć na płasko. 

4

Opis

Tworzywo
recyklingowy materiał lniano-bawełniany (z worka wojskowego);oprawa z antyalergicznego stopu materiałów jubilerskich (nie zawiera niklu ani ołowiu)
Średnica
3,4 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Lawenda - pachnące...

Cena 35,00 zł

Pachnące Świecidło Mniejsze - Lawenda, czyli świeca sojowa z dobrodziejstwem aromaterapii - 80g, czyli aż 22h palenia

Lniana bransoletka...

Cena 60,00 zł

Ręcznie haftowana bransoletka z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiona wyszywanymi kwiatami lawendy i gałązkami. Kolory - naturalny len, fioletowy, różowy, lawendowy zielony. 

Lniany naszyjnik haftowany...

Cena 48,00 zł

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiony wyszytym liściem krwawnika. Kolory - naturalny len, czarny.

Lniana bransoletka...

Cena 60,00 zł

Ręcznie haftowana bransoletka z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiona wyszywanymi kwiatami i liśćmi rumianku. Kolory - naturalny len, zielony, żółty, biały.

Torebka haftowana na ramię...

Cena 110,00 zł

Ręcznie wyszywana torebka na ramię z lnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy 100 proc. len). Ozdobiona wyszywanymi liśćmi krwawnika. Kolory - naturalny len, czarny. W środku  podszewka bawełniana i kieszonka na dokumenty zapinana na zamek. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak