Lniany naszyjnik haftowany w oprawie - Niezapominajki
  • Lniany naszyjnik haftowany w oprawie - Niezapominajki
  • Lniany naszyjnik haftowany w oprawie - Niezapominajki

Lniany naszyjnik haftowany w oprawie - Niezapominajki

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy), ozdobiony wyszywanymi kwiatami i liśćmi niezapominajek oprawione w koło z antyalergicznego stopu metali jubilerskich. Kolory - naturalny len, zielony, jasny i ciemny niebieski.

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Naszyjnik haftowany w kwiaty i liście niezapominajek w antyalergicznej oprawie ze stopu metali jubilerskich - biżuteria w duchu zero waste

Ręcznie haftowany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiony wyszywanymi kwiatami i liśćmi niezapominajek. Kolory - naturalny len, zielony, jasny i ciemny niebieski. Do kompletu kolczyki oraz bransoletka lniana ręcznie haftowana w niezapominajki.

JESZCZE WIĘCEJ ORYGINALNEJ BIŻUTERII Z SZUWARÓW

Naszyjnik zawieszony na  sznurku (długość sznureczka 2x34 cm). Wygodna, oryginalna biżuteria w duchu zero waste. Ciekawy i dopracowany przedmiot wykonany przez artystkę z Warmii.

OBEJRZYJ WSZYSTKIE PRACE BOSASI DOSTĘPNE W SZUWARACH

Autorką naszyjnika jest Joanna Sekulska czyli Bosasia - utalentowana dziewczyna z Praslit na Warmii. Tworzy unikatową, ręcznie haftowaną biżuterię, torebki oraz okładki do notesów, zajmuje się ceramiką i przygotowuje własne kosmetyki. Inspiruje ją przede wszystkim warmińska przyroda, stąd w jej pracach często pojawiają się motywy roślinne, zwłaszcza krwawnik, jej ulubione ziółko. Bosasia chodzi boso niemal przez rok, współdziała także ze stowarzyszeniem Warmińskich Chłopów Bosych.

WARMIA NA BOSAKA - PRZECZYTAJ O CHŁOPACH BOSYCH

Dla kogo: Jeśli lubisz oryginalną, ręcznie robioną biżuterię i przyrodę, to zdecydowanie haftowana biżuteria od Joanny Sekulskiej jest dla ciebie. Bezpretensjonalna, dopracowana, z materiałów pochodzących z recyklingu, tworzona z talentem i sercem biżuteria, to też świetny prezent dla osoby którą naprawdę lubisz. 

O AUTORCE

Specyfikacja

Średnica wisiorka: 3,4 cm

Tworzywo: materiał lniano-bawełniany z odzysku (z wojskowego worka); oprawa z antyalergicznego stopu materiałów jubilerskich (nie zawiera niklu ani ołowiu)

Konserwacja: prać tylko ręcznie, delikatnie, krótko moczyć. Suszyć na płasko.

4

Opis

Tworzywo
recyklingowy materiał lniano-bawełniany (z worka wojskowego);oprawa z antyalergicznego stopu materiałów jubilerskich (nie zawiera niklu ani ołowiu)
Średnica
3,4 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kocia łapka - wisiorek z brązu

Cena 50,00 zł

Okrągła zawieszka do noszenia na łańcuszku z odciskiem kociej łapki. Zrobiona ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośnika kotów. Do kompletu kolczyki z tym samym motywem.

Lniana bransoletka...

Cena 60,00 zł

Ręcznie haftowana bransoletka z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiona wyszywanymi niezapominajkami i listkami. Kolory - naturalny len, niebieski, zielony. 

Lniany naszyjnik haftowany...

Cena 48,00 zł

Ręcznie wyszywany naszyjnik z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobiony wyszywanymi kwiatami i liśćmi niezapominajek. Kolory - naturalny len, zielony, jasny i ciemny niebieski.

Lniane kolczyki haftowane -...

Cena 55,00 zł

Ręcznie haftowane kolczyki z lniano-bawełnianego materiału pochodzącego z odzysku (worek wojskowy). Ozdobione wyszywanymi kwiatami niezapominajki. Kolory - naturalny len, zielony, niebieski, biały.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak