Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty
  • Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty 6
  • Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty 21
  • Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty 22
  • Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty 23
  • Pisanka, ręcznie malowane jajo gęsi - kwiaty

Kwiaty - ręcznie malowane pisanki wielkanocne na gęsich jajach

Kwiaty z polskich łąk i ogrodów ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

35,00 zł
Malowane jaja gęsie
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Ręcznie malowane pisanki wielkanocne - kwiaty 

Ręcznie malowane wydmuszki jaj gęsich - na każdej motyw kwiatowy z polskich łąk i ogrodów. Są wśród nich chabry, maki, mlecze, stokrotki, nasturcje ukryte w wysokiej trawie. Piękne i oryginalne pisanki wielkanocne handmade w ludowym stylu, precyzyjnie wykonane przez artystkę z Olsztyna. Rękodzieło artystyczne z folkowymi inspiracjami w najlepszym wydaniu. Do kupienia też inne ręcznie malowane jajka wielkanocne m.in. z motywem motyli, kur i ptaków.

ZOBACZ Inne jajka i ozdoby w stylu folk 

Artystyczne pisanki wielkanocne posiadają zawieszki ozdobione koralikami pasującymi do kolorystyki kwiatów. Elegancka i efektowna ozdoba handmade wielkanocnego stołu lub okna, która rustykalne wnętrze może zdobić przez cały rok.  Wielkość jajka gęsiego ok. 9 cm (plus zawieszka). Kolory wyraziste, wierne - czerwony, biały, żółty, błękitny, zielony i czarny. Malowane na jajkach koloru czarnego, niebieskiego i białego (naturalne).

Do malowania jajek użyte zostały farby akrylowe, całość rysunku utrwalona lakierem. Pakowane dla ochrony przed stłuczeniem w oddzielne plastikowe pojemniki.

OBEJRZYJ INNE PRACE KATARZYNY WENCEK-PUCZYŃSKIEJ

Pisanki w polskie kwiaty na gęsich jajach ręcznie maluje Katarzyna Wencek-Puczyńska, artystka z Olsztyna. Gdy zbliża się Wielkanoc rozstawia swój warsztat pisankarski i tworzy z wielką przyjemnością. Farbami akrylowymi maluje na jajkach to co lubi, co ją zachwyca - czerwone gile i żółte sikorki, polne kwiaty, kolorowe łąki, kapliczki przydrożne (jak się to u nas mówi - kapelki), motyle - bielinki, pazie królowej, rusałki. Każda pisanka jest inna, oryginalna, unikatowa.

Dla kogo? Idealna ozdoba i prezent na Wielkanoc. Ręcznie malowane, artystyczne pisanki w stylu folk, to piękna i symboliczna dekoracja - można je powiesić na oknie lub gałązce.

O AUTORCE

Wymiary

Wielkość jajka: 9 cm 

Rodzaj jajka: jajko gęsie

Technika: ręcznie malowane farbami akrylowymi na naturalnym jajku

73

Opis

Waga
33 g
Wysokość
ok 9 cm - jajko; 12 cm - pudełko
Średnica
7 cm - pudełko

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Baba z kurami - zeszyt z...

Cena 45,00 zł

Estetyczny, solidny, wyjątkowy - zeszyt na domowe zapiski dla młodej lub doświadczonej gospodyni. Autorski projekt Katarzyny Rosik stylem nawiązujący do ludowych wycinanek.

Miedziane jajo - półmisek...

Cena 70,00 zł

Owalny półmisek wykonany ręcznie z gliny, pokryty eleganckim miedzianym szkliwem. Efektowny i przykuwający uwagę przedmiot. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak