Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle 7
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle 8
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle 9
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle 10
  • Pisanki, ręcznie malowane jaja gęsi - motyle 11

Motyle - ręcznie malowane pisanki wielkanocne na gęsich jajach

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

35,00 zł
Malowane jaja gęsie - motyle
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Pisanki wielkanocne ręcznie malowane na gęsich jajach - motyle

Ręcznie malowane wydmuszki jaj gęsich - na każdej motyw innego motyla znanego z polskich łąk. Są wśród nich różne rodzaje rusałek, paziów królowej, amirałów, bielinków, modraszków - całe skrzydlate bogactwo letniej łąki. Piękne i oryginalne pisanki, precyzyjnie wykonane przez artystkę z Olsztyna. Rękodzieło artystyczne w najlepszym wydaniu. Do kupienia też inne ręcznie malowane jajka m.in. z motywem kwiatów, kur i ptaków.

ZOBACZ INNE jajka i OZDOBY W STYLU FOLK 

Pisanki wielkanocne ręcznie malowane posiadają zawieszki ozdobione koralikami pasującymi do kolorystyki motyla. Elegancka i efektowna ozdoba handmade wielkanocnego stołu lub okna, która rustykalne wnętrze może zdobić przez cały rok.  Wielkość jajka gęsiego ok. 9 cm (plus zawieszka). Kolory wyraziste, wierne - czerwony, brązowy, żółty, błękitny i czarny.

Do malowania jajek użyte zostały farby akrylowe, całość rysunku utrwalona lakierem. Pakowane dla ochrony przed stłuczeniem w oddzielne plastikowe pojemniki.

OBEJRZYJ INNE PRACE KATARZYNY WENCEK-PUCZYŃSKIEJ

Pisanki wielkanocne w fantazyjne motyle pomalowała Katarzyna Wencek-Puczyńska, artystka z Olsztyna. Gdy zbliża się Wielkanoc rozstawia swój warsztat pisankarski i tworzy z wielką przyjemnością. Farbami akrylowymi maluje na jajkach to co lubi, co ją zachwyca - czerwone gile i żółte sikorki, polne kwiaty, kolorowe łąki, kapliczki przydrożne (jak się to u nas mówi - kapelki), motyle - bielinki, pazie królowej, rusałki. 

Dla kogo? Idealny prezent na wielkanocną wizytę, zwłaszcza gdy gospodarze mieszkają na wsi, lub czują wiejskiego ducha. Ręcznie malowane jajko to piękna i symboliczna ozdoba - można je powiesić na oknie lub gałązce.

O autorce

Wymiary

Wielkość jajka: 9 cm 

Rodzaj jajka: jajko gęsie

Technika: ręcznie malowane farbami akrylowymi na naturalnym jajku

73

Opis

Waga
33 g
Wysokość
9 cm - jajko; 12 cm - pudełko
Średnica
7 cm - pudełko

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Miedziane jajo - półmisek...

Cena 70,00 zł

Owalny półmisek wykonany ręcznie z gliny, pokryty eleganckim miedzianym szkliwem. Efektowny i przykuwający uwagę przedmiot. Szkliwo dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak