Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych

Kremowy miód rzepakowy z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych

Miód rzepakowy o kremowej gładkiej konsystencji. Słodki, miękki i zdrowy. Pochodzi z warmińskiej pasieki, w której priorytetem jest uzyskanie czystego, nieskażonego chemią i w 100 % naturalnego miodu. 

23,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Kremowy miód rzepakowy - naturalny i bez dodatków, prosto z serca Warmii i Mazur, miękki, pyszny i zdrowy.  

Miód rzepakowy wytwarzany jest przez pszczoły zbierające pożytek jedynie na uprawach  sprawdzonych i przetestowanych przez lata. Ten gatunek pszczelego daru od dawien dawna stosowany był w leczeniu schorzeń wątroby, krążenia, miażdżycy, nadciśnienia, chorobach serca i zbyt niskiej zawartości potasu. 

ZOBACZ INNE MIODY ZBIERANE W SZUWARACH

O zaletach miodu nie trzeba chyba nikogo przekonywać, miód jednak miodowi nie równy. Ten wytwarzany przez pszczoły w Bractwie Pasieczników Wędrownych to zdecydowanie produkt z wyższej półki. Miód Maćka Żurka sprzedawany jest jedynie w czystej postaci, bez żadnych dodatków, rozlewany tuż po odwirowaniu do szczelnie zamykanych słoików. Podobnie pszczoły traktowane są z absolutnym szacunkiem. 

WSZYSTKIE SMAKOŁYKI OD MAĆKA ŻURKA

Olejarnia i pasieka z Warmii 

MIODY wytwarzane są przez szczęśliwe pszczoły w niedużym gospodarstwo pszczelarsko-olejarskie położonym nad brzegiem rzeki Łyny w samym sercu Warmii. Założył je w 2005 roku Maciek Żurek, miłośnik tradycji i pasjonat pszczelarstwa.

By zapewnić swoim pszczołom jak najbardziej naturalne pożytki, Maciek posiał na swoim polu rzepak. Chciał mieć pewność, że miód będzie pochodził z upraw zrównoważonych, bez roundapu i innych agresywnych metod rolniczych. 

od własnego pola rzepaku do przydomowej olejarni jest już tylko jeden krok. Do wytwarzania oleju używa też nasion i pestek roślin uprawianych przez zaprzyjaźnionych rolników.

SPRAWDŹ EKOLOGICZNE ŚRODKI DO SPRZĄTANIA

Miód rzepakowy z Bractwa Pasieczników zaraz po odwirowaniu z plastrów poddawany jest procesowi kremowania - przez około tydzień, dzień po dniu mieszany jest  powolnym mieszadłem. Gdy już osiągnie idealną kremową konsystencję, przekładany jest (bez podgrzewania!) do hermetycznie zamykanych słoików, zatrzymując smak, aromat i kremowy stan. 

AROMATERAPIA Z PÓL I ŁĄK - PACHNĄCE, NATURALNE, Z ZIOŁAMI

Dla kogo? Dla tych, którzy mają problemy z wątrobą, sercem, żyłami czy ciśnieniem.  A wszyscy powinni go używać, bo jest smaczny i zdrowy.

Specyfikacja

Pojemność 400 albo 1000 g

Smak: miód rzepakowy

Dodatkowe informacje: miód należy przechowywać w temperaturze poniżej 18 stopni; miód pochodzi ze zbioru 2022 roku

95

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Mgiełka na dobre lato -...

Cena 55,00 zł

Mgiełka na Dobre Lato - ekologiczny spray odstraszający komary, meszki i kleszcze. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią uciążliwych ukąszeń, lecz nie chcą faszerować się chemicznymi trutkami. Mgiełka na Dobre Lato to mieszanka w 100% naturalnych składników - śmiało można spryskać nim także ubrania dzieci. Pachnie kojąco, odpędza wredne insekty i jest absolutnie bezpieczna. 

Miód leśny z warmińskiej...

Cena 27,00 zł

Miód leśny, pachnący malinami i leśnymi ziołami. Pyszny, delikatny i mający właściwości zdrowotne dzikich malin - idealny przy leczeniu przeziębienia lub do rozgrzania organizmu. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak