Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych
  • Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych

Miód leśny z warmińskiej pasieki Bractwo Pasieczników Wędrownych

Miód leśny, pachnący malinami i leśnymi ziołami. Pyszny, delikatny i mający właściwości zdrowotne dzikich malin - idealny przy leczeniu przeziębienia lub do rozgrzania organizmu. 

27,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Dobry miód leśny - naturalny, ekologiczny i bez dodatków, prosto z serca Warmii i Mazur, pachnący malinami, ziołami i lasem. 

Miód leśny wytwarzany jest przez pszczoły z darów warmińskich lasu - malin, leśnych ziół, z dodatkiem spadzi. Bogactwo leśnych malin przechodzi wraz z pyłkiem do miodu, zatem jest to specyfik idealny do leczenia przeziębienia, rozgrzewania wyziębionego organizmu czy wspomagania przy ogólnym wyczerpaniu. 

ZOBACZ INNE MIODY ZBIERANE W SZUWARACH

O zaletach miodu nie trzeba chyba nikogo przekonywać, miód jednak miodowi nie równy. Ten wytwarzany przez pszczoły w Bractwie Pasieczników Wędrownych to zdecydowanie produkt z wyższej półki. Wędrowna pasieka przemieszcza się z pożytku na pożytek, zawsze jednak tylko tam, gdzie łany uprawne mają certyfikat ekologicznych, żeby dzielne owady zbierały jedynie pożywny pyłek, bez dodatku chemicznych nawozów. Miód Maćka Żurka sprzedawany jest jedynie w czystej postaci, bez żadnych dodatków, rozlewany tuż po odwirowaniu do szczelnie zamykanych słoików. Podobnie pszczoły traktowane są z absolutnym szacunkiem. 

WSZYSTKIE SMAKOŁYKI OD MAĆKA ŻURKA

Olejarnia i pasieka z Warmii 

MIODY wytwarzane są przez szczęśliwe pszczoły w niedużym gospodarstwo pszczelarsko-olejarskie położonym nad brzegiem rzeki Łyny w samym sercu Warmii. Założył je w 2005 roku Maciek Żurek, miłośnik tradycji i pasjonat pszczelarstwa.

By zapewnić swoim pszczołom jak najbardziej naturalne pożytki, Maciek posiał na swoim polu rzepak. Chciał mieć pewność, że miód będzie pochodził z upraw zrównoważonych, bez roundapu i innych agresywnych metod rolniczych. 

od własnego pola rzepaku do przydomowej olejarni jest już tylko jeden krok. Do wytwarzania oleju używa też nasion i pestek roślin uprawianych przez zaprzyjaźnionych rolników.

SPRAWDŹ EKOLOGICZNE ŚRODKI DO SPRZĄTANIA

Miód z Bractwa Pasieczników rozlewany jest od razu po zbiorze, nierozgrzewany, nie traci zatem wartości odżywczych. 

AROMATERAPIA Z PÓL I ŁĄK - PACHNĄCE, NATURALNE, Z ZIOŁAMI

Dla kogo? Miód leśny doskonale się sprawdza w diecie osób z problemami z krążeniem, którym często jest zimno, w czasie przeziębienia. A wszyscy powinni go używać, bo jest smaczny i zdrowy.

Specyfikacja

Pojemność 400 albo 1000 g

Smak: miód leśny

Dodatkowe informacje: miód należy przechowywać w temperaturze poniżej 18 stopni; miód pochodzi ze zbioru 2021 roku

95

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Mgiełka na dobre lato -...

Cena 55,00 zł

Mgiełka na Dobre Lato - ekologiczny spray odstraszający komary, meszki i kleszcze. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią uciążliwych ukąszeń, lecz nie chcą faszerować się chemicznymi trutkami. Mgiełka na Dobre Lato to mieszanka w 100% naturalnych składników - śmiało można spryskać nim także ubrania dzieci. Pachnie kojąco, odpędza wredne insekty i jest absolutnie bezpieczna. 

Konfitura z Płatków Róży -...

Cena 40,00 zł

900 ml pysznej konfitury z naturalnych kwiatów róży. Wszystkie przetwory Mazurskich Słoików przygotowywane są według domowych receptur gospodyń z Mazur. Każdy jest pyszny albo ciekawy i ma inne właściwości prozdrowotne. 

Piwoniowa Migotka -...

Cena 55,00 zł

Piwoniowa Migotka - aromatyczna i pyszna herbaciana mieszanka z ekologicznych składników - oczyszczająca, wzmacniająca - zbawienna dla organizmu. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak