@wszuwarach
  • Nowy

Bielone krzesło drewniane

Wygodne drewniane krzesło, a właściwie fotel, z podłokietnikami. Oparcie półkrągłe z rzeźbionymi elementami pośrodku. Na siedzisku malowane motywy kwiatów i liści. Krzesło pokryte specjalistyczną pastą do bielenia drewna i zabezpieczone woskiem, co nadało mu angielskiego stylu. Kolorystyka - odcienie bieli i naturalne drewno (przecierka). Całkowita wysokość 95 cm. Mebel pochodzi z Holandii i został ręcznie poddany renowacji.

350,00 zł
Brutto
Ilość

Ręcznie odnowione krzesło drewniane w stylu wiejskim. Rzeźbione nogi, profilowane podłokietniki. Oparcie szerokie, półokrągłe, ze szczebelkami. Pośrodku bardzo ciekawe rzeźbienie nadające całości rustykalny klimat. Szerokie, wygodne siedzisko na które można dla wygody położyć poduszkę. Stabilny, wygony mebel (właściwie fotel drewniany) pochodzący z Holandii, ręcznie odnowiony z pietyzmem i smakiem. 

Powierzchnię krzesła pokryto specjalistyczną pastą do bielenia drewna i zabezpieczono woskiem. Dzięki temu uzyskany został ciekawy kolor rozbielonego drewna (przecierka), który podkreśla jeszcze rustykalny charakter mebla. Na siedzisku namalowane, przy użyciu szablonu, motywy roślinne - kwiaty i liście.

Wysokość całkowita krzesła to 95 cm, wysokość siedziska - 45,5 cm, szerokość całego krzesła (mierząc od podłokietnika do podłokietnika) - 56,5 cm

ZOBACZ WSZYSTKIE PRACE JOWITY KOWALSKIEJ

Mebel został poddany gruntownej renowacji w pracowni Jowity Kowalskiej w Lidzbarku Warmińskim. Jest ona także oficjalnym dystrybutorem farb Annie Sloan. Jej prace cechuje wielka fantazja, a czasami też odrobina szaleństwa. Często sięga po kolor, nieoczywiste połączenia, z upodobaniem maluje na meblach ptaki i rośliny. Z rozmysłem dobiera dodatki i zdobienia, by tworzyły gustowną i efektowną całość. Gałka, uchwyt, namalowany liść - te drobiazgi sprawiają, że stary mebel nabiera klasy i stylu.

Dla kogo? Krzesło z podłokietnikami będzie pasowało do wnętrza rustykalnego np. kuchni, pięknie wyglądać będzie także w pokoju dziecięcym. Spodoba się miłośnikowi wiejskich klimatów we wnętrzach i mebli w stylu angielskim.

O AUTORCE

Wymiary

Wysokość całkowita krzesła: 95 cm,

Wysokość siedziska: 45,5 cm

Szerokość całego krzesła (mierząc od podłokietnika do podłokietnika): 56,5 cm

71

Opis

Wysokość
95 cm
Szerokość
56,5 cm (szerokość całego krzesła mierząc od podłokietnika do podłokietnika)
Wysokość siedziska
45,5 cm

Może Ci się także spodobać

Misa do medytacji „Moje...

Cena 300,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna orzechowego. Może służyć do medytacji, jako siedzisko, a nawet ozdobna patera np. na owoce. Ekskluzywny, piękny a zarazem praktyczny przedmiot.

Mapa - Misa z czarnego dębu...

Cena 800,00 zł

Misa o nieregularnym kształcie, wykonana z czarnego dębu ze spękaniami wypełnionymi żywicą w kolorze turkusowym. Minimalistyczny i bardzo piękny przedmiot

Obręcz - recyklingowy zegar z serii "Czas odzyskany"
  • Nowy

Obręcz - recyklingowy zegar...

Cena 160,00 zł

Obręcz - zegar z recyklingowej serii "Czas Odzyskany". Lekkie w formie i proste w konstrukcji eleganckie urządzenia z metalowej obręczy i kawałka starej deski.

Złote i białe - szafka...
  • Nowy

Złote i białe - szafka...

Cena 450,00 zł

Szafka z dwiema szufladami na giętych nóżkach. Pomalowana z fantazją kredowymi farbami Annie Sloan. Użyte kolory - stare złoto i stara biel. Zabezpieczone woskiem Annie Sloan. Mebel pochodzi z Danii i został ręcznie poddany renowacji.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak