@wszuwarach
  • Nowy

Złote i białe - szafka malowana farbami Annie Sloan

Szafka z dwiema szufladami na giętych nóżkach. Pomalowana z fantazją kredowymi farbami Annie Sloan. Użyte kolory - stare złoto i stara biel. Zabezpieczone woskiem Annie Sloan. Mebel pochodzi z Danii i został ręcznie poddany renowacji.

450,00 zł
Brutto
Ilość

Mini komoda drewniana z dwiema szufladkami na długich giętych nóżkach. Może służyć np. jako stolik nocny lub mała szafka. Została odnowiona w warmińskiej pracowni przy użyciu farb kredowych Annie Sloan. 

Góra szafki i pierwsza szuflada są pomalowana na kolor biały (farba kredowa Old White Annie Sloan), a druga szuflada i nóżki na barwę starego złota. Granica kolorów nieregularna, widoczne ślady pędzla, jakby ktoś przerwał pracę w trakcie malowania - oryginalne, przyciągające uwagę zdobienie. Boki szuflad pomalowane w złoto-białe pasy (widoczne po wysunięciu szuflady). Otwieranie przy pomocy ozdobnych gałek w pasującym kolorze. 

Niewielki, zgrabny i poręczny mebel. Wysokość - 57 cm, szerokość - 49,5 cm, głębokość - 37 cm. Wysokość nóżek 29,5 cm.

Zobacz wszystkie prace Jowity Kowalskiej

Mebel pochodzi z Danii i został poddany gruntownej renowacji w pracowni Jowity Kowalskiej w Lidzbarku Warmińskim. Jest ona także oficjalnym dystrybutorem farb Annie Sloan. Jej prace cechuje wielka fantazja, a czasami też odrobina szaleństwa. Często sięga po kolor, nieoczywiste połączenia, z upodobaniem maluje na meblach ptaki i rośliny. Z rozmysłem dobiera dodatki i zdobienia, by tworzyły gustowną i efektowną całość. Gałka, uchwyt, namalowany liść - te drobiazgi sprawiają, że stary mebel nabiera klasy i stylu.

Dla kogo? Szafka dla miłośnika mebli z recyklingu, odnowionych precyzyjnie, ale i z fantazją. Świetnie będzie pasować do klasycznego wnętrza przełamując konwencję. Wpasuje się też w bardziej nowoczesny klimat, jako niewielki dodatek w stylu retro. Idealna do małego mieszkania.

O autorce

Wymiary

Wysokość: 57 cm

Szerokość - 49,5 cm

Głębokość: 37 cm

Wysokość nóżek: 29,5 cm

70

Opis

Wysokość
57 cm
Szerokość
49,5 cm
Głębokość
37 cm
Wysokość nóżek
29,5 cm

Może Ci się także spodobać

Misa do medytacji „Moje...

Cena 300,00 zł

Wykonana ręcznie z litego drewna orzechowego. Może służyć do medytacji, jako siedzisko, a nawet ozdobna patera np. na owoce. Ekskluzywny, piękny a zarazem praktyczny przedmiot.

Płótno "Złoty Pagór" -  Ewa Plichta-Lubieniecka
  • Nowy

Złoty Pagór - obraz na płótnie

Cena 1 100,00 zł

Bardzo ciekawy obraz autorstwa Ewy Plichty-Lubienieckiej. Zgodnie z tytułem faktycznie przedstawia pagórek w odcieniach złota, co dało spektakularny efekt. Technika: akryl na płótnie. Praca gotowa do powieszenia, nie wymaga oprawy. Wymiary: 50x50 cm. Format: kwadrat.

Kłoda - recyklingowy zegar z serii "Czas odzyskany"
  • Nowy

Kłoda - recyklingowy zegar...

Cena 160,00 zł

Modele zegarów "Kłoda" wchodzące w skład recyklingowej serii "Czas odzyskany", zgodnie z ideą zero waste, stworzone z surowców uratowanych przed zniszczeniem. Masywne, ciężkie w formie, a jednak dodadzą lekkości wdzięcznej Planecie...

Bielone krzesło drewniane
  • Nowy

Bielone krzesło drewniane

Cena 350,00 zł

Wygodne drewniane krzesło, a właściwie fotel, z podłokietnikami. Oparcie półkrągłe z rzeźbionymi elementami pośrodku. Na siedzisku malowane motywy kwiatów i liści. Krzesło pokryte specjalistyczną pastą do bielenia drewna i zabezpieczone woskiem, co nadało mu angielskiego stylu. Kolorystyka - odcienie bieli i naturalne drewno (przecierka). Całkowita wysokość 95 cm. Mebel pochodzi z Holandii i został ręcznie poddany renowacji.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak