Drewniany stołek z jesionu i wiązu na 4 nogach

Drewniany stołek lub kwietnik z pięknego jesionu z wiązowymi nóżkami. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - siedzisko z jesionu, a nogi z wiązu - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

125,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniany stołek lub kwietnik z pięknego jesionu z wiązowymi nogami. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - jesionowe siedzisko i nogi z wiązu - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Stołeczek z naturalnego drewna jest doskonałym pomysłem na naturalistyczny, użytkowy i ekologiczny wystrój pomieszczenia. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny - siedzeniu/blacie widać wyraźny rysunek słojów.

Autorem taboretu  oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

Dla kogo: Oryginalny pomysł wystój domu w duch slow, eko i zero waste. W

Wymiary

Średnica: ok 23-27 cm (zależnie od modelu)

Wysokość: ok. 32-38 cm (zależnie od modelu)

Tworzywo: lite drewno, jesion, wiąz

71

Opis

Wysokość
ok. 40 cm
Tworzywo
drewno, jesion i wiąz
Średnica
ok. 30 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Misa z czarnego dębu z...

Cena 750,00 zł

Piękna misa o owalnym kształcie. Wykonana z czarnego dębu ze spękaniami wypełnionymi żywicą w kolorze turkusowym. By Darek Zboina (Art Wood Kawkowo)

Nerkowiec – drewniany talerz olchowy
  • -20,00 zł
-20,00 zł

Nerkowiec – drewniany...

Cena podstawowa 80,00 zł Cena 60,00 zł

Ręcznie robione patery - każda ma nieco inny kształt. Bardzo dekoracyjnie wygląda zestaw kilku pater ustawiony na stole. Do serwowania np. serów, wędlin, orzechów, owoców czy ziaren. 

Złote i białe - szafka...

Cena 450,00 zł

Szafka z dwiema szufladami na giętych nóżkach. Pomalowana z fantazją kredowymi farbami Annie Sloan. Użyte kolory - stare złoto i stara biel. Zabezpieczone woskiem Annie Sloan. Mebel pochodzi z Danii i został ręcznie poddany renowacji.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak