Drewniany stołeczek z wiązu
  • Drewniany stołeczek z wiązu
  • Drewniany stołeczek z wiązu
  • Drewniany stołeczek z wiązu
  • Drewniany stołeczek z wiązu
  • Drewniany stołeczek z wiązu

Drewniany stołeczek z wiązu

Drewniany stołeczek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

90,00 zł
Ilość
Brak produktu w magazynie

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniany stołeczek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Stołeczek z naturalnego drewna jest doskonałym pomysłem na naturalistyczny, użytkowy i ekologiczny wystrój pomieszczenia. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny - siedzeniu/blacie widać wyraźny rysunek słojów.

Autorem taboretu  oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

Dla kogo: Oryginalny pomysł wystój domu w duch slow, eko i zero waste. W

Wymiary

Średnica: 25 cm

Wysokość: 32 cm 

Tworzywo: lite drewno, wiąz

71

Opis

Wysokość
32 cm
Tworzywo
drewno, wiąz
Średnica
25 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Złote i białe - szafka...

Cena 450,00 zł

Szafka z dwiema szufladami na giętych nóżkach. Pomalowana z fantazją kredowymi farbami Annie Sloan. Użyte kolory - stare złoto i stara biel. Zabezpieczone woskiem Annie Sloan. Mebel pochodzi z Danii i został ręcznie poddany renowacji.

Drewniany stołek z wiązu

Cena 100,00 zł

Drewniany stołek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stołek wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Drewniany stoliczek z...

Cena 155,00 zł

Drewniany stoliczek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stolik wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak