Drewniany stoliczek z litego wiązu

Drewniany stoliczek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stolik wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Autor: Tomasz Głód

200,00 zł
wybierz rozmiar
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Drewniany stoliczek lub kwietnik z pięknego wiązu. Prosty, naturalny użytkowy element dekoracji w duch slow, eko i zero waste.  Stolik wykonany z litego drewna - wiąz - przez stolarza z Warmii może służyć  jako taborecik, stolik na książkę przy łóżku lub podstawka pod doniczki. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Stolik z naturalnego drewna jest doskonałym pomysłem na naturalistyczny, użytkowy i ekologiczny wystrój pomieszczenia. Bez plastiku i innych syntetycznych dodatków, w 100 procentach drewniany, solidny, trwały, wykonany ręcznie w warsztacie warmińskiego stolarza. Przedmiot z dobrą energią i w pełni naturalny - siedzeniu/blacie widać wyraźny rysunek słojów.

Autorem taboretu  oraz innych przedmiotów z drewna jest pan Tomasz Głód, sołtys słynnej wsi Skajboty (nie wiesz o co chodzi? Zajrzyj tutaj - Przystanek Skajboty). To człowiek z olbrzymią pasją do drewna, miłośnik białego śpiewu, społecznik i w ogóle bardzo ciekawa postać.

Dla kogo: Oryginalny pomysł wystój domu w duch slow, eko i zero waste. W

Wymiary

Średnica: ok. 40 cm (zależnie od modelu)

Wysokość: ok. 45 cm (zależnie od modelu)

Tworzywo: lite drewno, wiąz


82

Opis

Wysokość
ok. 45 cm (zależnie od modelu)
Tworzywo
drewno, wiąz
Średnica
ok. 35-40 cm (zależnie od modelu)

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Motyle - ręcznie malowane...

Cena 35,00 zł

Polskie motyle ręcznie namalowane na jajkach gęsich. Duże wydmuszki artystycznie ozdobione farbami akrylowymi. Można je zawiesić - do każdej pisanki zamocowany jest sznureczek zakończony koralikami. Elegancka ozdoba - nie tylko wielkanocna - w stylu rustykalnym. 

Batikowe pisanki - jajka...

Cena 17,00 zł

Wydmuszki z motywami łemkowskimi i ukraińskimi malowanymi woskiem przez artystkę ludową z Olsztyna. Pisanki wielkanocne w stylu folk, ręcznie dekorowane metodą batikową. Tradycyjne wzory, wyraziste, kontrastowe kolory. Ozdoba wielkanocna w rustykalnym klimacie.

Drewniana podstawka na 4 jajka

Cena 35,00 zł

Stojak na 4 jajka z plastra drewna. Po Wielkanocy zmienia się w świecznik na np. na tealighty. Oryginalny pomysł dekorację wielkanocnego stołu i podanie jajek w duch slow, eko i zero waste. Stojak na jajka wykonany z plastra drewna - wiąz lub brzoza - przez stolarza z Warmii. Naturalne, ręcznie robione, solidne.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak