Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakaty w stylu retro. Rowerzystka zjeżdża po linie z księżyca - zabawna pocztówka z  1901 roku.
  • Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakat w stylu retro 1
  • Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakaty w stylu retro. Rowerzystka zjeżdża po linie z księżyca - zabawna pocztówka z  1901 roku.

Rowerowe pozdrowienia z Mazur - plakat w stylu retro

Rowerem z księżyca na Mazury - reprodukcja zwariowanej pocztówki z 1901 roku. Oryginalny prezent dla rowerzystki.

40,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Plakat w stylu retro przedstawiający dziewczynę na rowerze, która leci nad Giżyckiem.

Ciekawostka fotograficzna z dawnych Prus Wschodnich - ręczny fotomontaż sprzed ery Photoshopa. Plakat z rowerzystką powstał przez powiększenie starej pocztówki. Oryginalna ozdoba ściany dla miłośnika historii Mazur, zdjęć w stylu vintage i jazdy na rowerze. 

Więcej starych pocztówek i retro plakatów

Widokówka pochodzi z początku XX wieku - została wysłana w ostatni dzień sierpnia 1901 roku, ale zdjęcie zostało zrobione wcześniej. Warto docenić efekty specjalne sprzed niemal 120 lat.  Na drugim planie drewniana wieża z widokowa w lesie miejskim w Giżycku, wysadzona w powietrze przez Rosjan w 1914 r.

Pamiątki z Warmii i Mazur

Plakat to powiększona reprodukcja pocztówki. Więcej widokówek z dawnych Prus Wschodnich znajdziecie w serii pocztówkowych przewodników po szlakach wodnych autorstwa Wojciecha Kujawskiego (Wydawnictwa QMK). Ta konkretnie pochodzi z tomu "Niegocin".

Dla kogo: Dla miłośniczki jazdy na rowerze, Mazur i efektów specjalnych na zdjęciach.

Wymiary 40 x 50 cm

58

Opis

Wysokość
40 cm
Szerokość
50 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Filiponi na Mazurach -...

Cena 40,00 zł

Fotografia przedstawiająca staroobrzędowców nad jeziorem Duś. Stare Mazury na fotografiii - reprodukcja pocztówki z 1915 r. do powieszenia na ścianie.

Na żeglarskim szlaku -...

Cena 40,00 zł

Jacht i stateczek spotykają się na Węgorapie - stare zdjęcie do powieszenia na ścianie. Elegancka reprodukcja w klimacie dawnych Mazur. Wymiary 40 na 50 cm. 

Pejzaż warmiński II - obraz...

Cena 110,00 zł

Obraz z cyklu "Szkice z Warmii" namalowany przez Ewę Plichtę-Lubieniecką w 2019 roku. Dominujące kolory: biel, róż, odcienie niebieskiego i błękitu, pomarańczowe akcenty. Oprawiony w brązowe passe partout. Wymiary: 30x20 cm (40x30 wraz z oprawą). Technika: akry na płótnie. Orientacja pionowa.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak