Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie
  • Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie

Drewniana mapa 3D batymetryczna - Jezioro Łańskie

Jezioro Łańskie - jedno z najpiękniejszych jezior Warmii na trójwymiarowej mapie z zaznaczoną głębokością wody i miejscowościami - oryginalny prezent dla ludzi, którzy lubią żeglować.  Efektowny obraz i mapa w jednym. 

Autor: Handy Project

600,00 zł
Obraz - wymiary
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Mapa trójwymiarowa warmińskiego jeziora Łańskiego - oryginalny prezent dla żeglarza lub wędkarza. Obraz do powieszenia na ścianie

Uwaga - czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Mapa trójwymiarowa wykonana ręcznie, jednego z większych jezior Polski. Precyzyjnie pokazuje głębokość i ukształtowanie dna - tzw. mapa batymetryczna. Najlepszy prezent dla żeglarza czy wędkarza. Stanowi efektowną ozdobę wnętrza do powieszenia ścianie. Można też precyzyjnie pokazać na niej gdzie wydarzyła się jakaś dramatyczna przygoda, gdzie ryba bierze najlepiej, albo gdzie jest idealne miejsce na biwak.

ZOBACZ WSZYSTKIE PREZENTY DLA ŻEGLARZY

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

Ponadto w drewnie przedstawiona została okolica - drogi, miejscowości, linia brzegowa, wyspy - co jeszcze lepiej pokazuje przestrzeń i przywołuje wspomnienia z wakacji. Całość zabezpiecza przezroczysta płyta pleksi z wygrawerowanymi na niej informacjami geograficznymi m.in. nazwami jezior czy zatoczek etc.

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Przy pomocy lasera warstwa po warstwie powstały kolejne części mapy, które po sklejeniu utworzyły trójwymiarowy obraz. Ląd jest przedstawiony jak mapa, z zaznaczonymi na drewnianej powierzchni drogami, miejscowościami i nazwami geograficznymi. Kontrastowe kolory - jasne drewno i błękit - w połączeniu z trójwymiarowością jeziora, dają niesamowity, bardzo plastyczny, efekt. 

Na życzenie możliwa jest personalizacja, np. zaznaczenie ważnych dla ciebie miejsc, dodania dedykacji etc. - zapytaj o szczegóły.

Trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczna  jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane m.in. z kulturą Majów i wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Kilka piękne jezioro Łańskie na trójwymiarowej mapie, to prezent, które spodoba się każdemu żeglarzowi planującemu wakacje Mazurach. Oryginalny prezent dla wędkarza, żeglarza i miłośnika Mazur.

Wymiary

Rozmiar: 60 cm na 30 cm lub 80 cm na 40 cm lub 50 cm x 50 cm lub 80 cm x 50 cm

Materiał: sklejka drewniana

Uwaga: Czas przygotowania to maksymalnie 7 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.

75

Opis

Tworzywo
sklejka drewniana
Wymiary
60 cm x 30 cm; 80 cm x 40 cm; 0 cm x 50 cm; 80 cm x 50 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Drewniana mapa 3D...

Cena 600,00 zł

Mazurskie jezioro Kisajno na trójwymiarowej mapie - idealny i efektowny podarunek dla żeglarza. Dokładnie zaznaczone ukształtowanie dna, wyspy i nazwy miejscowości. Oryginalny obraz dla miłośnika Mazur. Drewno zabezpieczone taflą pleksi, gotowe do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie personalizacja - zaznaczenie działki, dedykacja, logo.

Uwaga: czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak