Drewniana mapa batymetryczna 3D - jezioro Śniardwy

Mapa trójwymiarowa przedstawiająca największe mazurskie a jednocześnie i polskie  jezioro - Śniardwy. Zostało na niej idealnie odwzorowane dno akwenu, ze wszelkimi głębiami i płyciznami, a także skomplikowana linia brzegowa. Nietypowy obraz z drewna dla miłośnika Mazur i żeglarstwa, gotowy do powieszenia na ścianie. Mapa batymetryczna z dużą liczbą szczegółów. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Autor: Handy Project

600,00 zł
Obraz - wymiary
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Mapa 3D jeziora Śniardyw na Mazurach - najlepszy prezent dla miłośnika Krainy Tysiąca Jezior. Obraz do powieszenia na ścianie

Uwaga - czas realizacji do 7 dni. Prosimy o zamawianie z odpowiednim wyprzedzeniem. W cenie możliwość personalizacji (np. zaznaczenie miejsca, dedykacja czy logo).

Drewniana mapa trójwymiarowa wykonana ręcznie. Przedstawia Śniardwy, największe polskie jezioro. Na obrazie pokazana jest głębokość i ukształtowanie dna - to tzw. mapa batymetryczna. Najlepszy prezent dla żeglarza czy wędkarza. Efektowna ozdoba wnętrza.

ZOBACZ WSZYSTKIE PREZENTY DLA ŻEGLARZY

Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie - z tyłu znajduje się podłużny otwór o który można zaczepić haczyki. 

Ponadto w drewnie przedstawione zostały okoliczne miejscowości i jeziorka. Całość zabezpiecza przezroczysta płyta pleksi z wygrawerowanymi  informacjami geograficznymi m.in. nazwami jezior i zatoczek. 

OBEJRZYJ INNE MAPY I PRZEDMIOTY WYCINANE LASEREM

Przy pomocy lasera warstwa po warstwie powstały kolejne części mapy, które po sklejeniu utworzyły trójwymiarowy obraz. Ląd jest przedstawiony jak mapa, z zaznaczonymi na drewnianej powierzchni nazwami geograficznymi. Kontrastowe kolory - jasne drewno i błękit - w połączeniu z trójwymiarowością jeziora, dają niesamowity, bardzo plastyczny, efekt. 

Na życzenie możliwe jest personalizacja np. zaznaczenie ważnych dla ciebie miejsc, dodanie dedykacji etc. - zapytaj o szczegóły.

Trójwymiarowe mapy z drewna tworzy rodzinna firma z Olsztyna. W ich pracowni powstaje wiele obrazów inspirowanych kartografią m.in. przedstawienia batymetryczne jezior mazurskich i warmińskich, mapy miast, wybrzeży, a także wycinane symbole związane z kulturą Majów, Arabów i Wikingów.

O AUTORACH

Dla kogo? Pomysł na prezent z fantazją i rozmachem dla miłośnika Olsztyna, zwłaszcza gdy jest wędkarzem, albo miłośnikiem sportów wodnych. 

Wymiary

Rozmiar: 60 cm na 30 cm lub 80 cm na 40 cm lub 50 cm x 50 cm lub 80 cm x 50 cm

Materiał: sklejka drewniana

Uwaga: Czas przygotowania to maksymalnie o 7 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

75

Opis

Tworzywo
sklejka drewniana
Wymiary
60 cm x 30 cm; 80 cm x 40 cm; 50 cm x 50 cm, 80 cm x 50 cm
Uwagi
Czas przygotowania to maksymalnie o 5 dni roboczych, do tego należy doliczyć jeszcze 2-3 dni na dostarczenie przez kuriera.

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Fasada - fotografia z cyklu...

Cena 75,00 zł

Czarno-białe zdjęcie przedstawiające fasadę budynku przy ul. 1 Maja w Olsztynie. Bardzo ciekawe ujęcie - nowoczesne i dynamiczne. Wymiary pracy w passe partout 30 na 40 cm.

Rynny - fotografia z cyklu...

Cena 140,00 zł

Ciekawe połączenie kolorów - szarości, bieli i limonki. Malowniczy detal zauważony przez artystę. Fotografia autorstwa Michała Kupisza przedstawiająca dwie rynny i fragment ściany kamienicy z olsztyńskiej dzielnicy Zatorze. Cykl prezentowany na wystawie indywidualnej w Galerii BWA Olsztyn. Wymiary 50 na 70 cm. Uwaga: Fotografia sprzedawana bez ramy

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak