Industrialna drewniana lampka stołowa z miedzianą oprawą
  • Industrialna drewniana lampka stołowa z miedzianą oprawą
  • Industrialna drewniana lampka stołowa z miedzianą oprawą

Industrialna drewniana lampka stołowa z miedzianą oprawą

Steampunk’owa, loftowa lampa stołowa z  drewnianego klocka i oprawy z kolorze miedzi. Nadająca wnętrzom lekkiego, industrialnego klimatu, a żarówki typu Edison wypełni je ciepłym światłem. Fantastyczny prezent na ślub, parapetówkę czy inną okazję. 

165,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Steampunk’owa, loftowa lampa stołowa z drewnianego klocka i oprawy w kolorze miedzi. Nada wnętrzom lekkiego, industrialnego klimatu, a żarówka typu Edison wypełni je ciepłym światłem.

Wykonana ręcznie przez Anię Bernaszewską  - artystkę o szerokim wachlarzu zainteresowań - szyje aromaterapeutyczne poduszki na czy, robi mozaikowe lustra ceramiczne, zakładki do książek a teraz także lampy z historią. Przeszukuje stare piwnice, strychy, targi staroci w poszukiwaniu skarbów, które przekształca potem na użytkowe perełki. Przy lampach, od strony technicznej, pomaga jej tata elektryk, który czuwa nad bezpieczeństwem produktu. 

Dla kogo: Dla wielbicieli nowoczesnego i lekkiego designe'u oraz dla tych, którzy lubią dawaj oryginalne, niesztampowe prezenty. 

O autorce

Wymiary:

Wysokość 21 cm (bez żarówki!); w tym podstawa 14,5 cm

Szerokość: 18,5 cm

Głębokość: 8,5 cm

Długość kabla: 1,8 m

Moc max.: 60 W

Marzysz o podobnej lampce, ale nieco innej? Napisz do nas!

32

Opis

Wysokość
22,5 cm (bez żarówki); w tym podstawa - 14,5 cm
Szerokość
8,5 cm
Tworzywo
lite drewno
Głębokość
8,5 cm

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Kula pomarańczowa - lampa...

Cena 400,00 zł

Ręcznie wykonana lampa stołowa z ceramiczną podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka pomarańczowa i naturalny kolor gliny. W komplecie prosty klosz w kolorze białym. Lampa zasilana elektrycznie. 

Kula zdobina - duża czarna...

Cena 500,00 zł

Ręcznie wykonana stołowa lampa ceramiczna z podstawą w kształcie kuli. Kolorystyka kuli - czarna z elementami fioletu, zieleni, czerwieni, naturalna glina. W komplecie prosty klosz z zygzakami. Lampa zasilana elektrycznie. Kula z jednej strony gładka, z drugiej z dużym ornamentem  - nieregularne koło z czerwoną przecierką. Pasuje do sypialni albo salonu.

Industrialna lampa stołowa...

Cena 400,00 zł

Industrialna, stylowa, ręcznie wykonana lampa stołowa z rurek miedzianych. Niebanalny projekt będzie ciekawym uzupełnieniem stylowego wnętrza, zarówno tego nowoczesnego jak i klasycznego czy rustykalnego. Idealna na prezent.  

Industrialna żeliwna lampka...

Cena 160,00 zł

Steampunk’owa, loftowa lampa stołowa z  żeliwnych  rurek hydraulicznych na drewnianej podstawie. Nadająca wnętrzom lekkiego, industrialnego klimatu, a żarówki typu Edison wypełni je ciepłym światłem. Fantastyczny prezent na ślub, parapetówkę czy inną okazję. 

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak