Kolczyki z brązu - Jaskółki
  • Kolczyki z brązu - Jaskółki
  • Kolczyki z brązu - Jaskółki 1
  • Kolczyki z brązu - Jaskółki 2
  • Kolczyki z brązu - Jaskółki 3

Jaskółki - kolczyki z brązu

Kolczyki w kształcie jaskółek na sztyfty. Delikatne, precyzyjnie wykonane z brązu. Artystyczna biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario.

55,00 zł
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

Niewielkie, bardzo precyzyjnie wykonane kolczyki w kształcie jaskółek. Ptaki uchwycone w locie, wyglądają lekko i naturalnie. Bardzo ciekawa biżuteria z Warmii, inspirowana lokalną fauną. W mitologii słowiańskiej jaskółka jest symbolem silnie związanym ze słońcem, wiosną, odradzaniem się życia i witalnością. 

Kolczyki powstały w olsztyńskiej pracowni Zahario, który w dorobku ma wiele nagród, a także współpracę z topowymi polskimi projektantami m.in. z Gosią Baczyńską. Biżuteria wykonywana jest ręcznie, dlatego poszczególne egzemplarze mogą się różnić od siebie. Jaskółki zrobione są z brązu, zaś sztyfty i zatyczki z antyalergicznego metalu w kolorze srebra. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta - zapytaj o szczegóły.

Dla kogo? Dla miłośniczek delikatnej, efektownej biżuterii w najlepszym gatunku. Oryginalny dodatek do codziennego stroju.

O autorze

Wymiary

Wymiary: 19 mm x 15 mm

Długość sztyftu: 11 mm

Waga: 1,50 g

Materiał: Brąz

1

Opis

Waga
1,5
Długość
1,1
Wysokość
1,5
Szerokość
1,9

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Latający Buldog - wisior z...

Cena 105,00 zł

Precyzyjnie wykonana zawieszka do łańcuszka przedstawiająca buldoga francuskiego ze skrzydłami. Oryginalna ozdoba dla miłośników psów i nieoczekiwanych skojarzeń. 

Drzewo Życia - wisior z brązu

Cena 97,00 zł

Ręcznie wykonany wisiorek, na którym połączone zostały dwa znaki symbolizujące mądrość oraz równowagę sił we wszechświecie. Oryginalna ozdoba z przesłaniem, precyzyjnie wykonana w brązie. 

Psia Łapka - kolczyki z brązu

Cena 65,00 zł

Okrągłe kolczyki na sztyfty z odciskiem psiej łapy. Zrobione ręcznie, szczegóły cyzelowane pod lupą. Piękny prezent dla miłośniczki psów.

Skrzydełka - kolczyki z brązu

Cena 66,00 zł

Delikatne, malutkie sztyfty skrzydełka, jeden z najbardziej znanych projektów Zahario. Bardzo precyzyjnie wykonane detale pod lupą. Piękne i unikatowe.

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak