Pierścień z brązu - Fazy Księżyca
  • Pierścień z brązu - Fazy Księżyca
  • Pierścień z brązu - Fazy Księżyca 1
  • Pierścień z brązu - Fazy Księżyca 2
  • Pierścień z brązu - Fazy Księżyca 3

Fazy Księżyca - pierścień z brązu

Obrączka z brązu ozdobiona ornamentem przedstawiającym fazy księżyca. Precyzyjnie wykonana w olsztyńskiej pracowni Zahario, drobne szczegóły cyzelowane pod lupą. Oryginalna biżuteria z symbolami lunarnymi.

155,00 zł
Rozmiar
Ilość

 

Czas i koszty wysyłki

 

Zwroty i reklamacje

W mitologiach Księżyc utożsamiany był z pierwiastkiem żeńskim. Jest symbolem delikatności, wrażliwości, sprzyja zakochanym, ale też sprowadza pomieszanie zmysłów, budzi wilkołaki i wampiry. Jego dawna nazwa - Miesiąc - nawiązuje do odmierzania czasu. Do dziś wielu wierzy, że wszelkie działania należy synchronizować z jego fazami - nów sprzyja zaczynaniu nowych przedsięwzięć, wprowadzaniu planów w życie, pełnia zaś szczęśliwym zakończeniom.

Pierścień Fazy Księżyca nawiązuje do magii lunarnej. Ornament przedstawiający księżyc w różnych fazach stanowi ozdobę obrączki, podkreśla też wpływ jaki na życie Ziemian wywiera najbliższej położone ciało niebieskie. Prosty, pełen tajemniczego uroku i symboliki pierścień stanowi bardzo oryginalną ozdobę.

Pierścień został zrobiony z brązu w olsztyńskiej pracowni Zahario. Ze względu na ręczne wykonanie poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie się różnić. Istnieje możliwość dopasowania biżuterii na życzenie klienta –zapytaj o szczegóły.

Dla kogo? Dla osób lubiących prostą, symboliczną biżuterię i najwyższej klasy jubilerstwo.

O autorze

Wymiary

Szerokość: 8mm

Grubość: 2mm

Waga: 13,8 g.

Rozmiar:19,20

Materiał: Brąz

2

Opis

Waga
13,8
Szerokość
0,8
Tworzywo
Brąz
Rozmiar
19, 20

Specyficzne kody

Może Ci się także spodobać

Drzewo Życia - wisior z brązu

Cena 97,00 zł

Ręcznie wykonany wisiorek, na którym połączone zostały dwa znaki symbolizujące mądrość oraz równowagę sił we wszechświecie. Oryginalna ozdoba z przesłaniem, precyzyjnie wykonana w brązie. 

Żaba - pierścień z brązu

Cena 135,00 zł

Pierścień z brązu z żabą zamiast błyszczącego oczka. Precyzyjnie wyrzeźbiony płaz sprawia intrygujące wrażenie i doda oryginalności nawet prostemu strojowy. Biżuteria z olsztyńskiej pracowni Zahario

Kilka słów o wszystkim

Pakowanie prezentów na życzenie klienta. Fot. Lidia Dzwolak
strefa-marzen.jpg
Znane i zapomniane zwyczaje ślubne. Konik weselny biały, zwany też warmińskim lub mazurskim.
Niemowlę w misce. Najlepsze pomysły na prezenty na chrzest znajdziesz wszuwarach.pl. Fot. Lidia Dzwolak